Tehnoloģijas

Viedtālruņu nakamā paaudze ar 100 vatu uzlādi un čipkopu Snapdragon 875

100W lādētājs telefonam

Foto ilustratīvs: Matt Wojtaś/Unsplash

Pērnā gada martā Xiaomi prezentēja ātrās uzlādes tehnoloģiju Super Charge Turbo ar 100 W jaudu, kas pilnībā izlādējušos akumulatoru ar 4000 mAh kapacitāti ļauj uzlādēt tikai 17 minūtēs. Tomēr līdz šim tehnoloģija nav realizēta komerciālā ierīcē. Ķīnas avoti tagad apgalvo, ka Xiaomi ir gatava izlaist šādu viedtālruni.

Tiek izteikti pieņēmumi, ka runa ir par Xiaomi Mi Mix līnijas jauno ierīci, kas varētu iznākt ar nosaukumu Xiaomi Mi Mix 4. Iepriekš jau vairākkārt tika ziņots, ka viedtālruni varētu prezentēt šī gada augustā.

Populārais Ķīnas informators Digital Chat Station sociālajā tīklā Veibo apgalvo, ka pirmie viedtālruņi ar 100 vatu uzlādes atbalstu tiks izgatavoti uz vienkristāla sistēmas Qualcomm Snapdragon 875 bāzes. Pašlaik veseli trīs ražotāji Ķīnā testē 100 W uzlādes tehnoloģijas. Paredzams, ka nākamās paaudzes  viedtālruņos, kas tiks izlaisti 2021. gadā, izmantos palielinātas kapacitātes akumulatorus un ātras uzlādes tehnoloģijas ar aptuveni 100 vatu jaudu.

Domājams, ka Xiaomi, Vivo un Oppo būs to kompāniju sarakstā, kas pirmās laidīs klajā šādus viedtālruņus. Paredzams arī, ka modeļi uz Snapdragon 875 bāzes kļūs daudz dārgāki.

Avots: Gizchina

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top