Biržas

Uz kādu no biržas BitMEX makiem, īsā laikā tikuši pārskaitīti 18 tūkstoši BTC

 

Uz maku, kas saistīts ar kriptovalūtu biržu BitMEX, īsā laikā tikuši pārskaitīti 18 tūkstoši BTC. Kā ziņo Cryptovest – aizdomīgu aktivitāti bitkoina tīklā lietotāji pamanīja 14. augustā. Sākotnēji kāds nezināmais nosūtīja tikai 10 bitkoinus, pēc tam no 16 adresēm kontā ienāca vēl 17 990 monētas. Kopējā vērtība galarezultātā bija aptuveni 114 milj. $. Daži lietotāji minēja, ka birža BitMEX mēģina manipulēt ar tirgu. Tomēr, ja ņem vērā, ka 18 tūkstoši BTC nav pat 0,001% no visām apgrozībā esošām monētām, tad minējums par manipulācijām tirgū skan dīvaini. Atzīmēsim, ka tirdzniecības platformas bieži pārskaita lielas summas uz makiem ar auksto uzglabāšanu gadījumam, ja rodas darbības problēmas. Arī monētu apvienošana vienā adresē var nozīmēt mēģinājumus nodrošināt biržas likviditāti. Atgādinām – iepriekš BitMEX izpilddirektors Arturs Hejes asi kritizēja kapitalizācijas ziņā otro kriptovalūtu Ethereum, paredzot tās cenas kritumu zem 100 $.

Uz maku, kas saistīts ar kripto biržu BitMEX, īsā laikā tikuši pārskaitīti 18 tūkstoši BTC. Kā ziņo Cryptovest – aizdomīgu aktivitāti bitkoina tīklā lietotāji pamanīja 14. augustā.

Sākotnēji kāds nezināmais nosūtīja tikai 10 bitkoinus, pēc tam no 16 adresēm kontā ienāca vēl 17 990 monētas. Kopējā vērtība galarezultātā bija aptuveni 114 milj. $.

Daži lietotāji minēja, ka birža BitMEX mēģina manipulēt ar tirgu. Tomēr, ja ņem vērā, ka 18 tūkstoši BTC nav pat 0,001% no visām apgrozībā esošām monētām, tad minējums par manipulācijām tirgū skan dīvaini.

Atzīmēsim, ka tirdzniecības platformas bieži pārskaita lielas summas uz makiem ar auksto uzglabāšanu gadījumam, ja rodas darbības problēmas. Arī monētu apvienošana vienā adresē var nozīmēt mēģinājumus nodrošināt biržas likviditāti.

Atgādinām – iepriekš BitMEX izpilddirektors Arturs Hejes asi kritizēja kapitalizācijas ziņā otro kriptovalūtu Ethereum, paredzot tās cenas kritumu zem 100 $.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top