Tehnoloģijas

20 procentiem amerikāņu pieder kriptovalūta

20 procentiem amerikāņu pieder kriptovalūta

2023. gadā katram piektajam pieaugušajam ASV iedzīvotājam piederēs digitālie aktīvi – šajā grupā būs aptuveni 52 miljoni cilvēku. Par to liecina Coinbase ziņojums.

Tika veikta arī aptauja par iedzīvotāju attieksmi pret finanšu sistēmu. Gandrīz deviņi no desmit (87%) amerikāņu atzina, ka ir nepieciešamas pārmaiņas. Vēl puse (51 %) respondentu uzskata, ka ASV ekonomikas modelis ir netaisnīgs.

63% kriptovalūtu īpašnieku piekrīt, ka sistēma netaisnīgi dod priekšroku ietekmīgu personu interesēm.

Nevadā, Ohaio un Pensilvānijas štatā vairāk nekā 40% digitālo aktīvu turētāju tos izmanto, lai pārskaitītu naudu uz ārzemēm un palīdzētu savām ģimenēm.

72% iedzīvotāju vecumā no 18 līdz 34 gadiem uzskata, ka “kriptovalūta nodrošina tiešu kontroli pār naudu”. Tikpat liela daļa respondentu piekrīt, ka “digitālie aktīvi ir finanšu nākotne”.

Lai gan arvien vairāk ievēlēto amatpersonu Kongresā atbalsta tiesību aktu pieņemšanu, lai regulētu kriptovalūtu un veicinātu progresu finanšu sistēmā, citi vienkārši dod priekšroku status quo aizsardzībai. Demokrātiskā valstī tautas griba var veicināt progresu,” norāda analītiķi.

87% aptaujāto Fortune 500 uzņēmumu vadītāju norādīja, ka ir nepieciešami skaidri noteikumi, lai saglabātu ASV vadošo lomu pasaules finanšu sistēmā, no kuriem 46% norādīja, ka regulējuma neskaidrība ir šķērslis investīcijām.

 

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top