BitCoin

Par 2017. gada novembrī nopirktajiem 220 000 bitkoiniem

Kompānija Delphi Digital publicējusi kārtējo pētījumu, kurā teikts, ka aptuveni 59% bitkoinu, kas nopirkti vismaz pirms gada, visā šai laikā nav pārvietoti uz citām biržām, makiem, adresēm… Par investoru tiekšanos kontrolēt pēc iespējas vairāk monētu signalizē arī fakts, ka samazinās tirdzniecības aktivitāte.

Aktivitātes uzliesmojums bija vērojams oktobrī, kad Ķīnas varas iestādes paziņoja par blokķēdes tehnoloģiju atbalstu. Taču jau novembra beigās tirdzniecības apgrozījums nokritās līdz sešu mēnešu minimumam.
Turklāt Delphi Digital analītiķi pievērš uzmanību faktam, ka 2017. gada novembrī nopirktie bitkoini joprojām paliek praktiski nekustīgi.
Runa ir par 220 000 monētām kopsummā līdz 1,6 mljrd. $ pēc BTC šodienas maiņas kursa. Tas vēsta to, ka pieaug tā dēvēto holderu skaits, kuri izvēlas nešķirties no kriptovalūtas.
Acīmredzami, ka šie kripto sfēras pārstāvji ir dedzīgi bitkoina fani un krāj BTC nākotnei. Par holderu pozīciju nostiprināšanos iepriekš runāja Twitter lietotājs Rhythm. Viņš arī minēja, ka tikai 2019. gadā vairāk nekā 60% bitkoinu nekur nav tikuši pārvietoti.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top