Visas ziņas

2019 Chain Plus Blockchain Sigapūras samits

Blokķēdes forums Chain Plus

No 11. – 12. aprīlim norisinājās“2019 Chain Plus Asia Pacific Blockchain New Finance”samits.

Nozares vadošajā forumā “Chain PlusBlockchainer pamatpartneris, arī šī samita vadītājs Viljams Žu diskutēja par blokķēdes tehnoloģijas finanšu nozares pagātni, tagadni un nākotni.

Pēc Singapūras Finanšu un Tehnoloģijas asociācijas priekšsēdētāja Chia Hock La uzrunas, bijušais MAS regulators Nizama Ismails uzstājās ar runu:  “Kā regulatori uztver inovācijas veicināšanu un kā tiem būtu jāreaģē nākotnē”.

NEO & Onchain dibinātājs Hongfei Da, Onchain vadītāja Alexandre Kech, Ontology un Onchain dibinātājs Jun Li uzstājās ar izcilu runu un sarīkoja produktu prezentācijas ceremoniju kopā ar Onchain pārstāvi Reimondu Zhang.

Andrejs Pudovņikovs (Andrew Pudovikov) no Sberbank blokķēdes laboratorijas uzstājās ar runu “Blokķēdes tehnoloģijas lietojums Sberbank, Ontrade izpilddirektors Ouyang Yun uzstājās ar runu“Kriptopasaules koordinēšana”, Goldlinks izpilddirektors Džeks Li diskutēja par to“Kā atrisināt pašreizējās problēmas attiecībā uz altkoina likviditāti un neefektīviem kriptovalūtas tirgiem”, Pjotrs Jans Pietrzaks no ING diskutēja par to“Vai blokķēdes tehnoloģija palīdzēs maksājumu nodrošināšanā nākotnē?, bet Huobi Global mārketinga vadītājs Yihao Zhang runāja par“Premium tokenu nākotni”.

Konference Chain Plus

Savukārt citi runātāji dalījās savos viedokļos par “Jaunas finanšu ekoloģijas veidošanu”, tostarp NGC, Hashkey Capital, Cardano Foundation, EMURGO, TontineTrust, IBM, R3 u.c.

Pēc tam notika spraiga diskusija ar nosaukumu “Blokķēdes tehnoloģijas un finanšu infrastruktūras nākotne”, kurā piedalījās Tisa Jayaweerato no kompānijas Japan Asia Investment, Elastos līdzdibinātāja Sunny Han, Litex izpilddirektors Leo Wang, Distributed Eart galvenais mārketinga specialists Haidar Omais, Orient Walt projekta konsultante Rita Xia Havsholm.

2019 Chain Plus Asia Pacific

Turklāt par tēmu “Elektronisko aktīvu pārvaldība, emisija un tirdzniecība” diskutēja šādi uzņēmumi: Bit-Z, Polmath, Satang Corporation, Remitano, Indodax, Bibox, Bitcoin Co. Ltd, Node Capital, Sri Lanka, P2P Foundation, Maecenas, Securitize, HEG Frirosina, True Global Ventures, Onchain Withwards, DBS bank, Standards Chartered bank, BitKan, Stellar, u.c.

Pateicoties šiem izcilajiem runātājiem, uzņēmumiem, visiem plašsaziņas līdzekļu partneriem un ziņu izplatīšanas partneriem, “Chain Plus” samits Singapūrā bija izdevies. Saskaņā ar statistikas datiem šī augstākā līmeņa sanāksme piesaistīja vairāk nekā 400 nozares praktiķus, tostarp vairāk nekā 40 tradicionālās finanšu iestādes, 100 augstas kvalitātes projektu pārstāvjus un vairāk nekā 50 citas investīciju organizācijas, piemēram, OnTrade, OK group, InvestaCrowd, Taipan Investment, jlab, JRR Crypto, Šrilankas Centrālā banka, DBS bank, Stellar, NEO, Ontology, Japan Asia investment co Ltd, NGC, True Global Ventures.

Ar nepacietību gaidīsim nākamo “Chain Plus” samitu!

2019 Chain Plus Plus Blockchain Sigapūras samits

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top