Biržas

2019. – kriptovalūtu masveida pieņemšanas gads. Par to pārliecināts Binance CEO

2019. – kriptovalūtu masveida pieņemšanas gads

Pašreiz kripto tirgus iet caur visiem elles lokiem, bet neviens nesāks noliegt – šogad bija daudz sasniegumu. Bija daudzas izstrādes, kas paredzētas kriptovalūtu pieņemšanas stimulēšanai. Saskaņā ar Binance dibinātāja un ģenerāldirektora Čanpena Čžao sacīto – visas šīs pūles dos augļus nākamajā gadā. Tieši 2019. gadā kriptovalūtas panāks patiesi masveida pieņemšanu.
Birža Binance sasniegusi gigantiskus apmērus un turpina pilnveidoties un, kā raksta Ethereumworldnews – Binance ir viena no lielākajām kripto biržām pasaulē. Tas piesaista diezgan daudz uzmanības īpaši dēļ tā, kādas pūles tā pieliek kriptovalūtu ekosistēmas attīstībai. Čžao pastāstīja, ka kompānija nepārtrauc strādāt pie biržas pilnveidošanas, ieviešot jaunu funkcionalitāti. Viņš arī licis saprast, ka nākamajam gadam biržai jau ir sagatavoti vairāki trumpji.

Čanpens Čžao dalījies savās domās par situāciju tirgū 2018. gadā. Interesanti, ka viņš ir apmierināts ar nišas darba rezultātiem šajā gadā. Viņš uzskata, ka 2018. gads bija veltīts, lai it kā “sagatavotos” konsekventai augšupejai. Ja nebūtu ieildzis “lāču” tirgus, tad pat tādām gigantiskām platformām – kā Binance – būtu ļoti grūti apkalpot “vēršu” tirdzniecības apjomus.
Kas attiecas uz nākotni, tad – neraugoties uz jauno tehnoloģiju absorbēšanu Eiropā – pirmie institucionālie fondi atnāks tieši no ASV puses.
Šodien tirgū ir neliels pacēlums – top kriptovalūtas sasniegušas 5 līdz 10 procentu intervālu. Kripto tirgus kapitalizācija ir 128 miljardi dolāru.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top