Visas ziņas

220.lv uzlabo servisu: ātrākas piegādes, uzsākot sadarbību ar jaunu loģistikas tirgus dalībnieku ZITICITY

220.lv uzlabo servisu: ātrākas piegādes, uzsākot sadarbību ar jaunu loģistikas tirgus dalībnieku ZITICITY

Reaģējot uz aizvien augošo pieprasījumu e-komercijā un klientu pieplūdumu, tirdzniecības centrs internetā 220.lv stiprinājis preču piegādes kapacitāti un ātrumu. Uzņēmums no šodienas, 10.februāra, ir uzsācis sadarbību ar urbānās loģistikas uzņēmumu ZITICITY, kas reizē ar ienākšanu Latvijas tirgū, turpmāk nodrošinās preču piegādi 220.lv klientiem.

Līdz šim 220.lv grupas uzņēmums Pigu Grupa ar ZITICITY sadarbojies Lietuvas un Igaunijas tirgos. Tagad klientu servisa pilnveidošanai lēmums par sadarbību pieņemts arī Latvijā, kas vienlaikus ir uzņēmuma pirmais solis šajā tirgū.

Ātrāka piegāde Latvijā

Kā norāda 220.lv mārketinga un komunikācijas vadītāja Līga Bubko, jaunā piegādes veida pieteikumu ir sekmējušas gan globālās e-komercijas tendences, gan tiešsaistes pircēju vajadzības, kas pēdējā gada laikā būtiski mainījušās. Līdz šim populārākā piegādes metode 220.lv ir bijusi preču saņemšana klātienē jeb tā saucamajos 220.lv pick-up punktos Rīgā un Daugavpilī. Tikmēr otrs populārākais preču saņemšanas veids ir to saņemšana pasta nodaļās un pakomātos. L. Bubko akcentē, ka tieši lielo pilsētu iedzīvotāji meklē veidus, kā efektīvi plānot savu laiku, tāpēc preču piegādes ātrums iemanto likumsakarīgu aktualitāti.

Turpina L Bubko: “Analizējot ZITICITY popularitāti kaimiņvalstu tirgos, esam pārliecināti, ka kurjeru elastīgais darba grafiks un dažādie transportlīdzekļu veidi, kas ļauj nodrošināt ātrumu un ērtu piegādi, uzrādīs ne tikai pozitīvu dinamiku piegādes statistikā, bet arī veidos jaunus pircēju paradumus. Nākamās dienas piegādes ļaus viņiem ietaupīt vairāk laika un saņemt nelielus sūtījumus līdz 20 kilogramiem ērtākajā laikā un vietā.”

Elastīga un videi draudzīga piegāde

Pašlaik ZITICITY pakalpojumi tiek nodrošināti visās trīs Baltijas valstīs. Jaunā piegādes metode ir iespējama lielākajai daļai (aptuveni 80%) 220.lv, Pigu.lt un Kaup24.ee tiešsaistē pieejamo preču.

Pateicoties jaunajam partnerim, Rīgā kurjeri 220.lv iegādātās preces piegādās septiņas dienas nedēļā no pulksten 14:00 – 22:00. Par piegādes laiku klients tiks informēts ar īsziņas palīdzību, ar iespēju izsekot sūtījuma atrašanās vietai, kā arī pircēju drošībai tiks piedāvāta bezkontakta preču piegāde.

Galvenais ZITICITY operāciju centrs atradīsies stratēģiski izdevīgā vietā Rīgas centrā. Tas palīdzēs novērst sarežģītus piegādes procesus un efektīvi optimizēt maršrutus, lai preces maksimāli ātri varētu nogādāt līdz klientam. Īsākām distancēm kurjers varēs izmantot dažādus transporta veidus, tostarp velosipēdus, motorollerus vai automašīnas, kas palīdz uzturēt nepieciešamo ātrumu un veikt operatīvas piegādes pilsētas infrastruktūrā.

Pieprasījums pēc ātrām piegādēm – “new normal” e-komercijā

ZITICITY izpilddirektors un līdzdibinātājs Laimonas Noreika ar ienākšanu Latvijas tirgū plāno nodrošināt elastīgākas piegādes: “Pērn pandēmijas pirmā viļņa periodā nolēmām pārveidot ZITICITY biznesa modeli, paplašinot biznesa segmentus un koncentrējoties uz jauno – e-komerciju. Pigu Grupa ir viena no lielākajām tiešsaistes tirgus platformām reģionā, tāpēc jaunā sadarbība bija stratēģisks solis ceļā uz vēl efektīvāku darbību. Lēmums izrādījās efektīvs. Pašlaik mēs aktīvi sadarbojamies ar gandrīz 1500 uzņēmumiem, no kuriem 70% ir e-komercijas dalībnieki. Katru dienu šis skaitlis pieaug līdz ar e-komercijas apjomu un nepieciešamību pēc tūlītējas piegādes iespējām. Šādi – uz lietotāju vērsti risinājumi – veicina labāku pārdošanas aktivitāti, uzlabo klientu noturību un iepirkšanās pieredzi. Jāuzsver, ka paralēli veicam pārrunas ar vairāk nekā 40 uzņēmumiem no Rīgas, lai uzsāktu sadarbību un paplašinātos. Vienlaikus esam pārliecināti, ka Latvijas patērētāju vidū varēsim kļūt par vēlamo piegādes servisu uz mājām.

Par “Pigu Grupu”

“Pigu Grupa”, kurai pieder tiešsaistes veikals “220.lv” Latvijā, “Pigu.lt” Lietuvā un “Kaup24.ee” Igaunijā, ir lielākais e-komercijas tirgus dalībnieks Baltijas valstīs. “Pigu Grupa” kopskaitā nodrošina darba vieta aptuveni 350 darbiniekiem, gan birojos, gan noliktavās. Kopš 2015.gada “Pigu Grupu” pārvalda viena no lielākajām privātkapitāla investīciju sabiedrībām Centrāleiropā un Austrumeiropā MCI. Šī ir pirmā un vienīgā Lietuvas kompānija, kas trīs gadus pēc kārtas ierindojas starp pieciem visstraujāk augošajiem Centrāleiropas tehnoloģiju uzņēmumiem. 2019.gadā uzņēmums izveidoja tirdzniecības platformu marketplace, kas darbojas visās trīs Baltijas valstīs, nodrošinot tiešsaistes tirdzniecības centra funkciju.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top