Visas ziņas

25. septembrī norisināsies viena no lielākajām nozaru konferencēm Latvijā – Latvijas Datortīklu Skola

Notiks viena no lielākajām nozaru konferencēm Latvijā - Latvijas Datortīklu Skola 2020
Šī gada 25. septembrī notiks viena no lielākajām nozaru konferencēm LatvijāLatvijas Datortīklu Skola (LDS), kas kopš 1997. gada Latvijā norisinās divas reizes gadā. Pandēmijas apstākļos pasākums notiks ONLINE formātā.

Tradicionāli Latvijas Datortīklu Skola iepazīstina dalībniekus ar visaktuālākajām tēmām IT nozarē, progresīviem kiberdrošības risinājumiem, piedāvā unikālas iespējas piedalīties praktiskajās laboratorijās un pasaules vadošo ražotāju meistarklasēs. Konferences dalībnieki, valsts vadošo komerciālo un valdības organizāciju IT speciālisti augstu novērtē šo pasākumu par iespēju personīgi un produktīvi sazināties ar datoru drošības risinājumu un tīkla infrastruktūras piegādātājiem.

“Latvijas Datortīklu Skolas rudens sesiju mēs rīkojam Eiropas kiberdrošības mēneša priekšvakarā, – atzīmē konferences organizators un uzņēmuma “OptiCom” īpašnieks Semjons Oļevskis. Lai palielinātu sabiedrības informētību par drošu informācijas tehnoloģiju izmantošanu un datu apstrādi, Eiropas Tīklu un informācijas drošības aģentūra (ENISA) sadarbībā ar Eiropas Komisiju oktobri ir pasludinājusi par Eiropas kiberdrošības mēnesi. ENISA iniciatīva, kuras mērķis ir palielināt sabiedrības izpratni par virtuālās vides radītajiem draudiem, ir īpaši aktuāla pandēmijas laikā, kad IT risinājumu izmantošana attālam darbam un infrastruktūras pārvaldībai ir ievērojami palielinājusies. Kiberdrošības jautājumi dažādos līmeņos, sākot no personas datu aizsardzības un beidzot ar uzbrukumu novēršanu rūpnieciskām ražošanas līnijām, ir ieņem svarīgu vietu LDS46 TECH programmā. Tehnoloģijas attīstās straujiem soļiem – mūsu konferences uzdevums ir iepazīstināt Latvijas IT profesionāļus ar jaunākajiem nozares risinājumiem ”.

Latvijas Datortīklu Skola 25. septembrī plāno pulcēt 300 dalībniekus, kuriem tiks piedāvātas vairāk nekā 30 pasaules vadošo IT ražotāju pārstāvju lekcijas par aktuālākajām tēmām. Pieteikties dalībai konferencē var vietnē www.lds.lv. Dalība tiešsaistes pasākumā ir bezmaksas.

LDS 46 TECH ONLINE galvenie partneri ir tādi pasaules vadošie ražotāji kā Hewlett Packard Enterprise, Fortinet, Veeam Software un Trend Micro, kas aktīvi darbojās un ievieš modernus IT risinājumus Latvijas un Baltijas tirgū.

Konferences tiešraide

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top