BitCoin

30 tūkstošu bitkoinu mīkla

Divu pēdējo gadu laikā viens no agrīnajiem bitkoina maineriem, kura vārds joprojām nav zināms, pārdevis 30 tūkstošus viņam piederošo monētu. Par to raksta CCN, atsaucoties uz šajā nedēļā iepriekš publicēto kriptovalūtas analītiķa Antuāna de Kalvesa pārskatu.

Kā raksta de Kalvess – monētas, kuras iegūtas vienā no pašiem jaunākajiem bitkoina blokiem, tika pārdotas periodā no 2016. g. decembra līdz 2018. gada sākumam, kad viņš tās vairakās partijās nosūtīja uz dažādām biržām.

Pēc bitkoina pašreizējās vidējās tirgus cenas 30 000 BTC ir vairāk nekā 197 milj. $.

Analītiķis uzskata, ka maineris savu darbību sācis ne vēlāk kā 2009. gada decembrī, kad bitkoina cena bija daži centi. Ar monētu ieguvi viņš nodarbojies aptuveni septiņus mēnešus – un tas bijis laika periodā, kad atlīdzība par atrasto bloku vēl bija augsta, bet pašu mainingu varēja veikt mājas apstākļos.

Turklāt de Kalvess neuzskata, ka šis cilvēks varētu būt arī Satoši Nakamoto – visticamāk, tas bijis viens no pirmajiem bitkoina entuziastiem, kurš tagad ir kļuvis pasakaini bagāts.

Atgādinām – iepriekš šai mēnesī kompānijas Diar veiktais pētījums parādīja, ka vairāk nekā 55% visu bitkoinu atrodas makos ar atlikumu virs 200 BTC. Turklāt 1/3 bitkoinu no šiem makiem nekad nav piedalījušies izejošās transakcijās. Pētnieki uzskata, ka tas var norādīt uz personīgo atslēgu pazaudēšanu vai stipru ticību kriptovalūtu nākotnei no īpašnieku puses.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top