Ethereum

45% darījumus Ethereum tīklā pārbauda MEV boti, kas uzrauga atbilstību ar ASV sankcijām

45% darījumus Ethereum tīklā pārbauda MEV boti, kas uzrauga atbilstību ASV sankcijām

Pēc blokķēdes produktu izstrādes uzņēmumа Labrys informācijas, aptuveni 45% darījumus Ethereum tīklā pārbauda MEV roboti, kas uzrauga atbilstību ar ASV sankcijām. Uzņēmums tagad ir ieviesis MEV Watch rīku, lai identificētu šīs robotprogrammas.

Labrys izpilddirektors Lakens Feinijs sacīja, ka dažādi ziņojumi liecina, ka ar Flashbots Mining Value Extraction (MEV) protokolu cenzēto darījumu skaits ir 25%. Taču tie jau ir novecojuši dati, un rādītājs mainās. Tas ir tāpēc, ka daudzi Ethereum validatori, kas izmanto MEV botus, atrodas ASV. Viņi cenzē noteiktus darījumus un it īpaši darījumus, kuros iesaistīts Tornado Cash kriptovalūtu mikseris.

Feinijs atzīmēja, ka validātori ir finansiāli motivēti izmantot MEV programmatūru, izvēloties darījumus, lai gūtu maksimālus ieņēmumus. “Problēma ir tā, ka par šīm darbībām tiek maksāts validātoriem. Tāpēc, ja viņi vēlas nopelnīt vairāk, viņi vienkārši ieslēdz šo funkciju un palielina savus ienākumus,” skaidroja Labrys vadītājs.

28. septembrī Labrys laida klajā MEV Watch rīku. Tas informē validātorus, kuras MEV robotprogrammatūras atbilst ierobežojumiem, ko noteicis ASV Finanšu ministrijas Ārvalstu aktīvu kontroles birojs (OFAC). Rīka mērķis ir palielināt izpratni tiem, kuri nezina, ka, izmantojot centralizētu MEV programmatūru, viņi veicina tīkla cenzūru. “Ar stingru cenzūru mezgli būs spiesti atmest visus darījumus, kas saistīti ar melnajā sarakstā iekļautajām adresēm. Tas ir, neatkarīgi no gaidīšanas laika vai samaksātās komisijas maksas, šie darījumi nekad netiks iekļauti blokķēdē. Pat vieglas cenzūras gadījumā, kad autorizētie darījumi tiek pārbaudīti, tas var ilgt vairākas stundas un pieprasīt augstas prioritātes maksu. Rezultātā lietotāji būs neapmierināti,” piebilda Feinijs.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top