Tehnoloģijas

5 aizraujošas mobilās lietotnes mājsēdes laikā

5 aizraujošas mobilās lietotnes mājsēdes laikā

Rudens ir brīnišķīgs gadalaiks, kad dabas krāsu skaistums tā vien rosina radoši izpausties. Gan siltās un saulainās, gan apmākušās rudens dienas ir piemērots laiks fotogrāfēšanai, mākslai un citu aizraujošu ieceru īstenošanai. Neapšaubāmi, laiku, kad lielāko daļu dienas pavadām mājās, var izmantot jēgpilni. Lai iemācītos ko jaunu un vērtīgi pavadītu laiku, var izmantot kādu no mobilo lietotņu sniegtajām iespējām.

Enlight Pixaloop

Platforma: visas. Cena: bezmaksas.

Šī lietotne ir paredzēta tiem, kam fotografēšana nav vienaldzīga vai vienkārši patīk iemūžināt pārsteidzošus dabas mirkļus un attēlus. Dodoties pastaigā, Enlight Pixaloop lietotne palīdzēs izveidot kustīgus fotoattēlus.

Piemēram, parkā redzama liela lapu kaudze, bet koki fonā tikai sāk mest lapas un, pūšot stiprākam vējam, lapas plīvo gaisā. Enlight Pixaloop palīdzēs iemūžināt visu kopainu. Lietotne ļauj viegli iestatīt dažādus fotoattēlu kustības virzienus vai leņķus un ļauj kustēties lapām, ūdenim, mākoņiem un citiem dabas objektiem.

DSLR Photography Training

Platforma: Android. Cena: bezmaksas.

Lai iemūžinātu iespaidīgas un profesionālas rudens fotogrāfijas, var noderēt DSLR Photography Training lietotnē pieejamie noderīgie padomi. Gan iesācējiem, gan pieredzējušiem fotogrāfiem lietotne piedāvā ekspertu konsultācijas, vairāk nekā 50 situāciju fotografēšanas vingrinājumus, kā arī lietotāju pieredzi no visas pasaules. Kā rudenī uzņemt spilgtas fotogrāfijas? Kā iespaidīgi notvert lietus lāses? Atbildes atradīsi šajā lietotnē.

PENUP

Platforma: Android. Cena: bezmaksas.

PENUP ir vienkārša krāsošanas spēle, kas piedāvā dažādus rīkus, piemērus un veidnes, kā arī iespēju zīmēt un veidot skices. Šo lietotni ir īpaši aizraujoši lietot viedtālruņu īpašniekiem ar lieliem ekrāniem. Piemēram, uz Samsung Galaxy Z Fold3, kas atlocīts atgādina planšetdatoru, ir iespējams saskatīt pat vissīkākās attēla detaļas. Papildinot ierīci ar viedo pildspalvu S Pen, zīmēšana padosies vēl parocīgāk, gluži kā zīmējot ar zīmuli uz papīra. Dažādi attēli krāsošanai palīdzēs mazināt stresu, kā arī uzlabot garastāvokli rudens tumšajā laikā. Attēlu galerija tiek pastāvīgi papildināta, tāpēc tajā vienmēr atradīsi savam noskaņojumam atbilstošu zīmējumu.

Duolingo

Platforma: visas. Cena: bezmaksas.

Duolingo mobilā lietotne ir jālejupielādē ikvienam ceļojumu entuziastam un cilvēkiem, kam padodas valodas. Šis ir labs laiks, lai apgūtu pamatzināšanas un drīz vien runātu spāniski, itāliski vai franciski. Lietotne iemācīs ne tikai vienkāršākos sveicienus, bet arī dažādas frāzes, kas palīdzēs uzsākt sarunu.

Tasty

Platforma: visas. Cena: bezmaksas.

Mājsēdes laikā pavisam noteikti var pievērsties jauniem eksperimentiem virtuvē, ēdienkarti papildinot ar ābolu pīrāgu, siltām sezonālām zupām un smaržīgiem cepumiem. Ja vēlies izmēģināt ko jaunu vai pārsteigt ģimeni ar gardu maltīti, viedtālrunī noteikti jābūt lietotnei Tasty, kas piedāvās gan vienkāršas, gan sarežģītākas, bet pasakaini gardas receptes.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top