Tehnoloģijas

9 jaunas spēles, kas drīzumā nonāks PC Game Pass: Bluey: The Videogame, Tales of Orge, Warhammer 40 000: Boltgun un daudz kas cits

9 jauni tituli, kas drīzumā nonāks PC Game Pass

Xbox” informē, ka līdz februāra beigām “PC Game Pass” pienāks 9 jaunas spēles. Dažas no tām jau kļuvušas pieejamas ar PC spēļu caurlaidi – atgriešanās Greisā, pirmās personas stāstījuma piedzīvojums, kas uzstādīts vizuāli satriecošā 60. gadu retro SCI-Fi pasaulē, un stāsti par CARE, asa sižeta lomu spēle, kurā ir reāllaika kaujas sistēma, cīņas ir enerģiskas un aizraujošas ar neskaitāmām iemaņu un iemaņu kombinācijām.

Paredzēts līdz februāra beigām:

 Bluey: videospēle (mākonis, konsole un dators) – 22. februāris

Pievienojies jautrībai kopā ar Bluey un viņas ģimeni Bluey: videospēle! Izspēlējiet pilnīgi jaunu stāstu, kas apkopots 4 interaktīvos piedzīvojumos. Pirmo reizi mūžā iepazīsti ikoniskas vietas, piemēram, papēžu namu, rotaļu laukumus, strautu un bonusu pludmales vietu. Spēlējiet savas iecienītākās spēles no TV šova, arī keepy uppy, Chattermax Chase un citas!

Manēža (mākonis, konsole un dators) – 27. februāris

Atgriežoties “Game Pass” bibliotēkā, “Maneater” ir viena spēlētāja action-RPG, kas uzstādīts Persijas līča piekrastes nepiedodamajos ūdeņos. Cīnies, lai izdzīvotu atklātā okeānā, purvos un upēs ar briesmām, kas zib visos dziļumos. Jūsu vienīgie rīki ir jūsu asprātība, žokļi un nepārdabiska spēja attīstīties barošanas laikā.

 Madden NFL 24 (Mākoņains) EA Play – 27. februāris

Ultimate dalībnieki savu sezonu var sākt ar Xbox Cloud Gaming 2024. gada 27. februārī, EA Play pieklājību. Neaizmirstiet, ka līdz 8. martam iegūsit arī Ultimate Team supercharge pakotni ar savu dalību.

Nedalāms (mākonis, konsole un dators) – 28. februāris

Atgriežoties spēļu caurlaižu bibliotēkā, gremdēties fantastiskā pasaulē ar vairākiem desmitiem spēlējamu varoņu, bagātīgu stāstu stāstīšanas pieredzi un azartspēli, kas ir viegli apgūstama, bet grūti apgūstama. Ar milzīgu fantāziju pasauli, ko pētīt, un dažādiem tēliem, ar kuriem satikties un cīnīties līdzās, palīdziet Ajnai uzzināt par sevi un to, kā glābt savu pasauli.

Kosmosa inženieri (mākonis, konsole un dators) – 29. februāris

Smilšu kastes spēle par inženierzinātni, būvniecību, izpēti un izdzīvošanu kosmosā un uz planētām. Spēlētāji būvē kosmosa kuģus, transportlīdzekļus ar riteņiem, kosmosa stacijas, dažāda lieluma un lietojuma planētu izvietojumus (civilos un militāros), pilotu kuģus un dodas cauri kosmosam, lai izpētītu planētas un savāktu resursus izdzīvošanai. Piedāvājot gan radošus, gan izdzīvošanas režīmus, nav robežu tam, ko var būvēt, izmantot un izpētīt.

Sildītājs 40 000: Boltguns (mākonis, konsole un dators) – 5. marts

Pielādējiet savu Boltgun un atbrīvojiet lielisko kosmosa jūras arsenālu, lai izšautu cauri spridzekļu, pikseļu un asiņu eksplozijai perfektā Warhammer 40 000 sajaukumā, frenet gameplay un stilīgajiem 90. gadu retro šāvēju vizuāliem.

“Diablo IV” 28. martā tuvojas spēļu caurlaidei

Nākamā gena akcija RPG Experience tuvojas Game Pass ar nebeidzamu ļaunumu uz kaušanu, neskaitāmām meistara spējām, murgainiem pauniņiem un leģendāru ļipiņu. Piedzīvo satversmīgu stāstu vai ielec tieši būves sezonā, lai atklātu jaunus draudus, kas briest dziļi zem Kehjistānas smiltīm.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top