Mainings

Abhāzijas pagrīdes maineru identificēšana

Abhāzijas pagrīdes maineru identificēšana

Abhāzijas valdība rīkojusi sanāksmi, kas tikusi īpaši veltīta situācijas apspriešanai sakarā ar maineriem republikā. Šajā sanāksmē piedalījās Izglītības ministrijas, IeM, Valsts drošības dienesta, Ekonomikas ministrijas, Kultūras ministrijas un kompānijas “Černomorenergo” pārstāvji.

Ministru kabineta preses centrā vēstīja, ka Abhāzijas premjers Valērijs Bganba izvirzījis tēmu par elektrisko tīklu stāvokli republikā saistībā ar maineru aktivizēšanos.

Šī gada vasarā republikas varas iestādes izstrādāja likumprojektu par uzņēmumu, kas nodarbojas ar kriptovalūtu ieguvi, darbības regulēšanu. Pēc tam kļuva zināms, ka Abhāzijā tiek plānots būvēt lielu maininga fermu.

Pēc “Černomorenergo” vadītāja vadītāja Aslana Basarija teiktā – pēdējā laikā krasi ir palielinājusies elektrotīkla slodze saistībā ar maineru darbību. Tas piespieda uzņēmuma vadību samazināt elektrības piegādi dažiem republikas rajoniem.

Basarija uzsvēra: To [elektroenerģijas piegādes samazināšanu] izraisījis tas, ka nepietiek nokrišņu un ūdens rezervuāros, kā arī patērētāju disciplīnas trūkums elektroenerģijas taupīšanas sfērā.

Turklāt viņš pievēra uzmanību pieaugošajam nelegālo maininga fermu skaitam, kas slepus pieslēdzas “Černomorenergo” tīkliem. Valdības vadītājs pieprasīja enerģētikas struktūrām un citiem resoriem nopietni pievērsties pagrīdes maineru identificēšanai.

Valērijs Bganba paziņoja par nepieciešamību ieviest limitus elektrības piegādei katram patērētājam. Tika arī paziņots, ka valdības iestādēm jāsamazina elektroenerģijas patēriņš un nekādā gadījumā nedrīkst patstāvīgi nodarboties ar mainingu.

 

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top