Visas ziņas

Abhāzijas varas iestādes reģistrējušas 65 maininga fermas

Kriptovalūtu mainings Abhazijā

Foto: Ilustratīvs – Alfred Derks/Pixabay.com

Abhāzijas valdība nesen pieņēma lēmumu par maininga legalizēšanu. Paralēli tā iekārtu īpašniekiem uzlika par pienākumu kriptovalūtas ieguves darbībai reģistrēties speciālā reģistrā. Republikas Ekonomikas ministrijas vadītāja vietnieks Teimurazs Mikvabija šonedēļ paziņoja, ka līdz 10. novembrim reģistrā bija piereģistrētas jau 65 maiminga fermas.

Iepriekš varas iestādes paziņoja, ka ikvienam kripto ieguves iekārtu īpašniekam ir jāreģistrējas šajā datu bāzē līdz 2020. gada 7. novembrim.

Reģistrācijas pieteikumus iesniedza jurisdiskas personas un arī privātpersonas. Ministra vietnieks uzsvēra, ka, visticamāk, visi maineri tomēr nav reģistrējušies reģistrā. Tāpēc varas iestādes pieņēma lēmumu turpināt uzsākto pagrīdes fermu atklāšanu un tādu iekārtu īpašnieku sodīšanu.

Personām, kuras nodarbojas ar kriptovalūtu ieguvi nereģistrējoties, ir paredzēti naudas sodi un darbības aizliegums līdz 90 dienām.

Mikvabija: Ja uzņēmējs nereģistrēsies, tad sankcijas pret viņu var tikt piemērotas vēlreiz.

Iepriekš Abhāzijas valdībā vairākkārt atzīmēja, ka pat neraugoties uz maineru atklāšanas pasākumiem, republikā vienalga pieaug nelegālas kripto ieguves apjomi un elektroenerģijas zādzības.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top