Visas ziņas

“Adobe Photoshop” ir pievienoti jauni neironu filtri

Adobe Photoshop jaunumi

“Adobe MAX” pasākumā tika demonstrēti jaunie “Adobe Photoshop” rīki, kuru pamatā ir mākslīgā intelekta algoritmi. Jauno rīku funkcionalitāti paātrina “Nvidia RTX grafiskais” procesors. Runa ir par jaunajiem “Adobe” neironu filtriem.

Pēc kompānijas “Nvidia” pārstāvju teiktā, ir noprotams, ka neironu filtri ir funkciju kopums “kas darbojas kā mākslīgā intelekta rīki, un palīdz māksliniekiem realizēt viņu radošās idejas, dažās sekundēs ļaujot veikt uzlabojumus mākslas darbā”. Lai manuāli veiktu šādas izmaiņas, iepriekš bija nepieciešams pavadīt vairākas stundas, taču jaunie mākslīgā intelekta rīki ļauj veikt vēlāmās izmaiņas gandrīz uzreiz.

Sadarbības rezultātā kompānijas “Adobe” un “Nvidia” ir radījušas jaunu mākslīgā intelekta rīku – “Smart Portrait” filtru lietojumprogrammai “Photoshop”, kura pamatā ir Nvidia StyleGAN2 tehnoloģija. Izmantojot šo jauno rīku, mākslinieki var ērti mainīt portretā, piemēram, skatiena virzienu un apgaismojuma leņķi. To var paveikt vienkārši mainot slīdņu pozīciju. “Smart Portrait” filtra funckiju pamatā darbojas viedais neironu tīkls, ko ir izstrādājusi kompānija “Nvidia”.

Tiem, kas strādā ar video “Adobe Premiere Pro” video rediģēšanas programmu, arī noderēs Nvidia RTX grafiskā procesora paātrinājums. Prakstiski viss dekodētais ar grafiskā procesora paātrinājumu tiek saglabāts tam paredzētajā video atmiņā, līdz ar to video atskaņojums ir vienmērīgāks, arī, ja tiek skatīts video ar īpaši augstu izšķirtspēju. Uzlabotās mākslīga intelekta rīka funkcijas, piemēram, skata rediģēšana un automātiskā pārkadrēšana, padara ierasto uzdevumu veikšanu ērtāku.

Savukārt videorediģēšanas lietojumprogrammā “Adobe Premiere Elements” ar grafiskā procesora paātrinājuma uzlabojumu ļauj tūlītēji izmantot dažādus populārus video efektus, piemēram, lai pievienotu audio pārklājumu vai veiktu video apgriešanu, kā arī reāllaikā veiktu video atskaņojumu.

Video – Adobe Photoshop Smart Portrait Filter

Avots: NVIDIA

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top