Tehnoloģijas

AGON izziņo AOC NVIDIA refleksa atbalsta 300 Hz QHD AGON PRO spēļu monitoru un peli

AGON izziņo AOC NVIDIA refleksa atbalsta 300 Hz QHD AGON PRO spēļu monitoru un peli

Viens no pasaulē vadošajiem spēļu monitoru  un IT piederumu zīmoliem — AGON by AOC — ar lepnumu izziņo AGON PRO AG274QGM — liela ātruma LED minimonitoru . 68,6 cm (27 collu) AG274QGM lepojas ar IPS paneli ar QHD izšķirtspēju (2560 x 1440 pikseļi), iespaidīgu 300 Hz atsvaidzes intensitāti, NVIDIA G-SYNC ULTIMATE atbalstu un NVIDIA refleksu analizatoru. Papildinot šo iespaidīgo monitoru, AGON by AOC paziņo, ka spēļu pele AOC GAMING GM510 tagad atbalsta arī NVIDIA Reflex, ko var izmantot kopā ar AG274QGM, lai sniegtu spēlētājiem precīzus skaitļus viņu sistēmas latentumā. Spēlētāji tagad var piedalīties sacensību spēlēs, zinot, ka viņu latentums ir tik zems, cik tas var būt, un viņu aprīkojums netraucēs ātri reaģēt. Ieiesim karstajā zonā!

Spēle uz robežas

Ātra tempa spēles, kur uzvaru mēra sekundes simtdaļās, likmes ir augstas, un viens nepareizi aprēķināts mērķis vai pat neliela ievades nobīde var nozīmēt pāragru zaudējumu. Spēles, kurās tiek izmantota NVIDIA Reflex API, samazinās ievades latentums, dinamiski sinhronizējot Geforce GPU ar centrālo procesoru, lai spēlētāji varētu ātrāk sasniegt mērķus, ātrāk reaģēt un precīzi mērķēt. Turklāt NVIDIA refleksu analizatora komplekts var darboties tandēmā ar NVIDIA Reflex atbalstītajiem monitoriem un ievades ierīcēm, ļaujot lietotājiem precīzi redzēt to, kāds ir viņu kopējais sistēmas latentums, un ļaujot uzsākt spēli zinot, ka viņu dators darbojas ar zemāko iespējamo latentumu.

AGON PRO AG274QGM

AGON PRO

Paceliet latiņu

AGON PRO AG274QGM ir paredzēts tieši šai konkurētspējīgajai un prasmīgajai auditorijai, kur sekundes simtdaļām ir nozīme. Šis ambiciozais spēļu monitors piedāvā izcilu 300 Hz atsvaidzes intensitāti un tikai 1 ms GtG reakcijas laiku. AG274QGM lepojas ar QHD izšķirtspēju (2560 x 1440 pikseļi), kas ir mūsdienīgs izaicinājums, lai vienlaikus sasniegtu augstu kadru nomaiņas ātrumu un augstu vizuālo precizitāti.

AG274QGM plašas gammas IPS panelis nodrošina platu skata leņķi un lielisku krāsu precizitāti, ko atbalsta patentēta NVIDIA krāsu kalibrēšana. Monitora mini LED fona apgaismojums sastāv no 576 aptumšojamām zonām, ļaujot monitoram iegūt VESA DisplayHDR 1000 sertifikāciju, radot acis piesaistošus spilgtus vizuālos attēlus un dziļu melno krāsu, tādējādi sniedzot patiesi iespaidīgu vizuālo pieredzi. Apvienojumā ar augsto 300 Hz atsvaidzes intensitāti AG274QGM kļūst par liela ātruma LED monitoru. Turklāt šim modelim ir NVIDIA G-SYNC ULTIMATE tehnoloģija, lai lietotāji varētu izmantot mainīgas atsvaidzes intensitātes priekšrocības, kas ierobežo raustīšanos un pārrāvumus. Turklāt tas samazina ievades aizkavi pat tad, ja ir iespējotas augstas precizitātes funkcijas, piemēram, reālistiskais HDR. Iebūvētais G-SYNC modulis piedāvā mainīgu piedziņu, kur pikseļu reakcija ir optimizēta tā, lai mainītu atsvaidzes intensitāti. AG274QGM ļauj spēlētājiem izbaudīt patiesu pieredzi bez ghosting efekta ar kadru maiņas ātrumu tuvu ideālam.

spēļu pele AOC GAMING GM510

Turklāt AG274QGM satur NVIDIA refleksu analizatoru. Šis modulis atpazīst spēļu peles klikšķus un mēra laiku līdz pikseļu maiņai (piemēram, pistoles gala zibšņi) displejā. Lai nodrošinātu lielāku elastību ikdienas lietošanā, AG274QGM ir aprīkots ar četrām USB 3.2 pieslēgvietām, nodrošinot lietotājiem tiešu savienojumu ar perifērijas ierīcēm, piemēram, tastatūru vai peli. Ar zaļu iezīmētā USB pieslēgvieta starp savienojumiem ir paredzēta NVIDIA refleksu analizatoru integrācijai.

AGON by AOC izceļ vēl vienu spēļu peli, kas atbalsta NVIDIA Reflex funkciju. Pēc divpusējās spēļu peles GM500 izsludināšanas 2021. gadā, AGON by AOC tagad piedāvā jauno AOC GAMING GM510 NVIDIA Reflex peli. Šī neparastā labās rokas pele lepojas ar neparastu šūnveida rakstu un ļoti neparastu izskatu. Pateicoties tās unikālajai formai un struktūrai, pele ir ļoti viegla (58 g). Samazinātie saskares punkti un peles elpojošā konstrukcija padara to daudz ērtāk lietojamu. Aprīkots ar augstas kvalitātes Pixart PMW3389 sensoru un izturīgiem Kailh slēdžiem, kas paredzēti 80 miljoniem klikšķu, AOC GM510 piedāvā patiesu 16000 DPI, 50 g paātrinājumu un sekošanas precizitāti līdz 400 collām sekundē. Kopā šie raksturlielumi rada to par piemērotu augstas precizitātes rīku konkurētspējīgiem spēlētājiem.

Tā kā abi šie produkti atbalsta NVIDIA Reflex, GM510 peli var pievienot AG274QGM speciālajai Reflex USB pieslēgvietai, sniedzot spēlētājiem tūlītēju, precīzu atgriezenisko saiti par sistēmas latentumu. Sacīkšu spēļu pasaulē, kur reakcijas laiks un zems latentums ir ārkārtīgi svarīgi, AG274QGM un GM510 būs spēlētāja labākie biedri. Šādi aprīkoti spēlētāji var viegli atrisināt visas sistēmas latentuma problēmas un uzlabot savas sistēmas veiktspēju, sniedzot tūlītēju atgriezenisko saiti. Ātras spēles ar augstu oktānskaitli sacensību vidē nekad nav bijušas tik aizraujošas!

AGON PRO AG274QGM pieejamība un ieteicamā cena vēl nav apstiprināta.

AOC GAMING GM510 pele jau ir pieejama par ieteicamo cenu 39.99 €.

1 IDC ceturkšņa spēļu izsekotājs — spēļu monitors 2021 Q2.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top