Tehnoloģijas

AGON by AOC izlaiž lielo 32″ spēļu monitoru AG325QZN/EU ar 240 Hz, līdz pat 1 ms GtG un HDR

AGON by AOC izlaiž lielo 32″ spēļu monitoru AG325QZN/EU ar 240 Hz, līdz pat 1 ms GtG un HDR

AGON by AOC, viens no pasaulē vadošajiem spēļu monitoru  un IT piederumu zīmoliem, paziņo par nākamo modeli no AGON 5 spēļu monitoru sērijas. 31,5″ (80 cm) AGON AG325QZN/EU ar Fast VA paneli nodrošina pārsteidzošu 240 Hz atsvaidzes intensitāti. Iespaidīgais 3000:1 kontrasts, dziļi melnie toņi, izteiktās krāsas un DisplayHDR 400 sertifikācija nozīmē, ka AG325QZN/EU piedāvā neticamu attēlu kvalitāti, un tā reakcijas laiks līdz pat 1 ms GtG un 0,5 ms MPRT apliecina, ka tas ir radīts konkurētspējīgai spēlēšanai. Pateicoties iespaidīgajam izmēram, AG325QZN/EU ir piemērots visdažādākajiem pielietojumiem, sākot no lielām spēļu stacijām, līdz spēlēšanai uz dīvāna vai īpašās simulācijas spēlēm iekārtotās vietās.

Jo lielāks ekrāns, jo labāk
Lai arī FPS e-sportu spēlētāji dod priekšroku mazāka izmēra ekrāniem (27″ vai pat 24″), lai koncentrētos uz visu spēlē notiekošo vienlaikus, e-sporta un konkurences spēles ietver visdažādākos žanrus un daudzās situācijās 32″ displeja izmēram var būt liela nozīme. Piedzīvojumu/lomu spēlēs, cīņas spēlēs, reāllaika un pārmaiņus izdarītu gājienu stratēģiskajās spēlēs, kā arī simulācijas spēlēs noderēs lielāks displeja izmērs, lai labāk saskatītu detaļas un/vai izbaudītu aizraujošāku spēli.

Tāds 31,5″ displejs kā modelim AG325QZN/EU piedāvā plašāku skatu, vienlaikus nodrošinot populāro 16:9 attēla proporciju, padarot ērtu pielāgošanu spēlētājiem. Modelim AG325QZN/EU ir QHD izšķirtspēja (2560×1440), kas garantē bagātīgas detaļas un augstu rādītāju attiecībā uz kadriem sekundē. Salīdzinot, piemēram, ar 4K, modernie GPU var sasniegt 240 fps QHD izšķirtspēju vieglāk daudzās spēlēs, ļaujot spēlētājiem jau no paša sākuma izbaudīt augstu atsvaidzes intensitāti. Un, patiecoties augstās atsvaidzes intensitātes un augstās izšķirtspējas kombinācijai, AG325QZN/EU modelis ir nākotnei piemērots risinājums, kas spēlētājiem kalpos gadiem ilgi.

Ātras darbības, ātra reakcija
AG325QZN/EU modelim ir Fast VA panelis ar ātru pikseļu maiņu (līdz 1 ms GtG) un zemu kustīgā attēla reakcijas laiku (0,5 ms MPRT), kā arī dažādi overdrive līmeņi, lai spēlētāji varētu pielāgot monitora reaģēšanu savai gaumei, spēlējot bez traucējumiem. Adaptive-Sync nodrošina spēli bez pārrāvumiem un aizkaves abās platformās. Kamēr uz 60 Hz monitora lietotāji redzēs jaunu kadru ik pēc 16 ms, šis laiks ir samazināts līdz 4 ms 240 Hz atsvaidzes intensitātes monitorā. Pateicoties pavisam īsajam kadru mainības laikam, spēlēji varēs baudīt daudz aizraujošāku spēli un reaģēt ātrāk uz savu pretinieku darbībām, uzvarot sacensībās.

Dažādība un elastība
Papildus spēlēšanai 31,5″ displeja izmērs nodrošina produktivitāti arī citos ikdienas uzdevumos. Lielais ekrāns ļauj lietotājiem ērti atvērt un izmantot vairākus lietotņu logus vienlaicīgi. VESA DisplayHDR 400 sertifikācija nozīmē, ka AG325QZN/EU video un spēlēs nodrošina HDR saturu. Savukārt 400 nitu gaišums un platie skata leņķi (178/178°) nozīmē, ka monitors ir piemērots arī lietošanai iekštelpās spilgtā apgaismojumā. Arī 4 portu USB 3.2 doks un augšupējais USB ports savienojumam ar datoru ir iekļauti, ļaujot lietotājiem pievienot monitoram perifērās ierīces, samazinot jucekli uz darba galda.

AG325QZN/EU modelim, tāpat kā visiem citiem AGON 5 modeļiem, ir elegants, kantains dizains ar izteikti biezām malām un izturīgu metāla statīvu. Ergonomiskais statīvs ar noliekšanas (-5/23°), augstuma regulēšanas (150 mm), pagriešanas (-20/20°) un rotācijas (90°) funkciju nodrošina ērtu pielāgošanu jebkuram lietotājam un situācijai.

AGON AG325QZN/EU būs pieejams no 2023. gada marta par ražotāja ieteikto mazumtirdzniecības cenu 579 €.

IDC Quarterly Gaming Tracker — 2022. gada 4. ceturkšņa spēļu monitors

Par AOC

AOC, kas dibināts 1967. gadā, ir pasaulē vadošais monitoru un IT aksesuāru zīmols un pasaulē lielākā LCD ražotāja TPV Technology Limited meitasuzņēmums. AOC visaptverošais produktu portfelis nodrošina inovatīvus, ergonomiskus, videi draudzīgus un stilīgus risinājumus gan profesionālām, gan personiskām lietojumprogrammām.

AOC apakšzīmols AGON by AOC piedāvā vienu no spēcīgākajiem augstas veiktspējas spēļu monitoru portfeļiem pasaulē un pilnīgu spēļu piederumu ekosistēmu, kas sagrupēta trīs kategorijās: AOC GAMING domāts galvenajiem spēlētājiem, AGON – sacensību spēlētājiem un AGON PRO – esporta entuziastiem un profesionāliem esporta spēlētājiem. Kopš 2020. gada AOC AGON ir viens no vadošajiem spēļu monitoru zīmoliem un spēlētāju labākā izvēle visā pasaulē.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top