Tehnoloģijas

Asas detaļas un skaidras un ātras kustības ar AGON by AOC jauno 24″ QHD spēļu monitoru: AOC GAMING Q24G2A/BK

AOC GAMING Q24G2A/BK

AGON by AOC, pasaulē vadošais spēļu monitoru1 un IT piederumu zīmols, ar lepnumu iepazīstina ar kompakto monitoru Q24G2A/BK no sava AOC GAMING produktu klāsta. Šim spēļu monitoram ir 23,8″ (60,4 cm) IPS panelis, kas nodrošina nepārspējamu QHD izšķirtspēju (2560 x 1440) ar iespaidīgu 165 Hz atsvaidzes intensitāti un 1 ms MPRT reakcijas laiku. Nodrošinot 1000:1 kontrastu un 108,7 % sRGB krāsu gammu, AOC GAMING Q24G2A/BK modelis ir paredzēts nevainojamiem attēliem un ātrai reakcijai, vienlaikus ietaupot vietu.

Kompakts izmērs ar nepārspējamu QHD izšķirtspēju
Q24G2A/BK modeļa kompaktā 24″ displeja priekšrocību papildina QHD izšķirtspēja ar īpašu asumu un detaļām, pateicoties 123,4 ppi (pikseļi uz collu) pikseļu blīvumam, kas ir daudz augstāks nekā standarta 24″ Full HD vai 27″ QHD displejiem. Ar augsto pikseļu blīvumu un vietu taupošo dizainu šis monitors būs lieliska izvēle spēlētajiem, kuri vēlas baudīt aizraujošu spēlēšanu, tai neatvēlot visu vietu uz datorgalda.

AOC GAMING Q24G2A/BK

Q24G2A/BK modelim ir plānas malas, kas atvieglo vairāku monitoru vienlaicīgu izmantošanu, ka arī augstumā regulējams statīvs, kas lietotājam ļauj pielāgot pozīciju ergonomiskai izmantošanai. Tā IPS panelis nodrošina 178°/178° platu skata leņķi, garantējot ergonomisku skatīšanās pieredzi pat no netiešiem leņķiem. Ar 108,7 % sRGB krāsu gammu monitors nodrošina bagātīgas, dzīvīgas un precīzas krāsas, un tas ir piemērots gan spēlēm, gan radošiem darbiem.

Strauja ritma spēlēšanas pieredze kompaktā dizainā

Modelis Q24G2A/BK ar ātri reaģējošo IPS paneli (1 ms (MPRT) reakcijas laiks) dod iespēju baudīt strauja ritma spēles bez aiztures vai izplūdušiem attēliem. Monitora 350 cd/m² maksimālais spilgtums garantē, ka krāsas būs spilgtas un skaidras dažādos apgaismojuma apstākļos. Pateicoties saderībai ar NVIDIA G-SYNC, Q24G2A/BK modelis garantē netraucētu un nepārrautu spēlēšanu ar samazinātu ievades aizturi nepārtraukti aizraujošai izklaidei.

Integrētā AOC G-Menu programmatūra piedāvā ērtu piekļuvi monitora krāsu, overdrive režīma un citu ar spēlēšanu saistītu iestatījumu pielāgošanai. Tas ietver: Shadow Control izgaismojumu un ēnu pielāgošanai, Low Blue Mode režīmu ērtai izmantošanai vēlu vakaros, Dial Point tīklojuma pārklājumu precīzai mērķēšanai jebkurā situācijā, ka arī Frame Counter informācijas parādīšanai par kadriem sekundē.

AOC GAMING Q24G2A/BK modelis būs pieejams no 2023. gada maija par ieteikto mazumtirdzniecības cenu 279 €.

1 IDC Quarterly Gaming Tracker — 2022. gada 4. ceturkšņa spēļu monitors

Par AOC

AOC, kas dibināts 1967. gadā, ir pasaulē vadošais monitoru un IT aksesuāru zīmols un pasaulē lielākā LCD ražotāja TPV Technology Limited meitasuzņēmums. AOC visaptverošais produktu portfelis nodrošina inovatīvus, ergonomiskus, videi draudzīgus un stilīgus risinājumus gan profesionālām, gan personiskām lietojumprogrammām.

AOC apakšzīmols AGON by AOC piedāvā vienu no spēcīgākajiem augstas veiktspējas spēļu monitoru portfeļiem pasaulē un pilnīgu spēļu piederumu ekosistēmu, kas sagrupēta trīs kategorijās: AOC GAMING domāts galvenajiem spēlētājiem, AGON – sacensību spēlētājiem un AGON PRO – esporta entuziastiem un profesionāliem esporta spēlētājiem. Kopš 2020. gada AOC AGON ir viens no vadošajiem spēļu monitoru zīmoliem un spēlētāju labākā izvēle visā pasaulē.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top