Tehnoloģijas

AGON by AOC paziņo par savu ātrāko spēļu monitoru

AGON by AOC paziņo par savu ātrāko spēļu monitoru

Kalpojot leģendām: AGON PRO AG254FG ar 360 Hz un Nvidia Reflex

Pasaulē vadošais spēļu monitoru1 un IT aksesuāru zīmols AGON by AOC šodien ievieš pilnīgi jaunu produktu kategoriju visprasīgākajiem un konkurētspējīgākajiem spēlētājiem un esporta spēlētājiem: AGON PRO. Pirmais modelis, kas izlaists AGON PRO kategorijā, spēlētājiem piedāvā progresīvas tehnoloģijas, kurām nepieciešamas leģendāras specifikācijas. 24,5″ (62,2 cm) AGON PRO AG254FG izmanto ātru IPS paneli ar Full HD izšķirtspēju un 360 Hz atsvaidzes intensitāti nepārspējamai spēļu veiktspējai apvienojumā ar 1 ms GtG reakcijas laiku un Nvidia G-Sync ar NVIDIA refleksu latentuma analizatoru, lai samazinātu sistēmas latentumu.

“Esporta aina ir ļoti sarežģīta vide, un esporta sportistiem un entuziastiem ir nepieciešams labākais pārnesums, kādu vien iespējams iegūt. Sadarbojoties ar tādām leģendārām komandām kā G2 Esports, mēs zinām, ko vēlas profesionāļi, un, paturot prātā viņu vajadzības, mēs iedzīvinājām AGON PRO,” stāsta AOC globālā mārketinga vadītājs Stefans Zommers.

Patiesa meistarība ir nepārspējama

24,5 AGON PRO AG254FG sporta jaudīgs dizains labākajiem spēlētājiem, un tam tika piešķirta “reddot dizaina balva”. Trīspusējais bezrāmja frontālais dizains ir apzināti samazināts, lai izvairītos no traucēkļiem, bet ēnu vairogs palielina redzamību, ja turnīru laikā uz skatuves spīd spilgtas gaismas. Aizmugurē monitoram ir pārsteidzoši AGON Light FX RGB spēcīgu līniju apgaismojuma akcenti, kas nodrošina 14 apgaismojuma režīmus un 10 000 RGB gaismas kombinācijas, kuras var pielāgot ar īpašo AOC G-Menu programmatūru. AGON LED logotipa projekcija priekšpusē rada īpašu noskaņu spēlētājiem, lai parādītu savu unikālo spēļu stilu.

AG254FG 24,5″ ātrais IPS panelis ir aprīkots ar izcilām funkcijām: tas piedāvā 360 Hz atsvaidzes intensitāti, un 1 ms GtG reakcijas laiks nodrošina vizuālo attēlu attēlošanu bez artefaktiem, piemēram, rēgiem. Šī 24,5 collu monitora Full HD izšķirtspēja nodrošina asus attēlus, kurus spēlētāji mīl, un ļauj lietotāju GPU pilnībā parādīt tā ātruma un kadru nomaiņas potenciālu. Izmantojot IPS paneli, šis esporta klases monitors atbalsta 110 % sRGB pārklājumu2 patiesi spilgtai un dabiskai krāsu reproducēšanai un piedāvā plašus skata leņķus 178°/178°. Pateicoties VESA DisplayHDR 400 sertifikācijai, displejs var arī dekodēt un pareizi attēlot HDR datus atbilstoši reālajam dinamiskajam diapazonam.

Turklāt AG254FG ir vietējais NVIDIA G-Sync procesors ar mainīgu atsvaidzes intensitātes diapazonu 1–360 Hz, novēršot raustīšanos un pārrāvumus, saskaņojot monitora atsvaidzes intensitāti ar GPU kadru nomaiņas ātrumu. Arī tad, ja problēmas rada kustības aizmiglošana, NVIDIA Ultra Low Motion Blur tehnoloģija izmanto fona apgaismojumu, kas samazina kustības aizmiglojumu, sniedzot jums īpaši vienmērīgus kustīgus vizuālos efektus.

AGON by AOC paziņo par savu ātrāko spēļu monitoru

AG254FG ēnu vairogs pasargā no saules atspīdumiem, skatuves gaismām un nodrošina skaidru redzamību.

Kā pirmais AGON by AOC monitors, AGON PRO AG254FG ir aprīkots ar Nvidia Reflex tehnoloģiju, kas samazinātu sistēmas latentumu līdz neticami zemam līmenim. Integrējot Nvidia Reflex tehnoloģiju, spēļu izstrādātāji var novērst GPU renderēšanas rindu un samazināt CPU pretspiediena izmantošanu GPU intensīvās ainās. Turklāt iebūvētais Nvidia Refleksu latentuma analizators var izmērīt precīzu laiku starp peles klikšķi un pikseļu maiņu ekrānā, kas iepriekš bija iespējams tikai ar ātrgaitas kamerām un īpašu aprīkojumu.

Optimāla poza ir izšķiroša komfortam un sniegumam spēles laikā. AG254FG to atvieglo ar ergonomisku, augstu, šarnīra, pagriežamu un slīpuma regulējamu statīvu. 4 pieslēgvietu USB centrmezgls ļauj spēlētājiem savienot peli un tastatūru tieši ar monitoru, savukārt 5W stereo skaļruņi ar DTS skaņu piedāvā precīzu skaņu ikdienas lietošanai, kad austiņas nav nepieciešamas.

Lai pielāgotu monitoru savām vēlmēm, lietotāji var izmantot komplektācijā iekļauto vadu tālvadības pultij QuickSwitch, lai pārslēgtos starp dažādiem iestatījumiem, vai arī datorā izmantotu AOC G-Menu programmatūru. Papildu spēļu funkcijas ietver Dialpoint (krustiņu pārklājumu), kas palīdz spēlētājiem uzlabot savu mērķi, rāmja skaitītāju, lai parādītu kadrus sekundē jebkurā no četriem stūriem, AOC ēnu kontroles funkciju, lai apgaismotu tumšās zonas, neietekmējot pārējo ekrānu, un otrādi, AOC spēles krāsu iestatījumu, lai mainītu piesātinājuma līmeņus, un 6 spēļu režīmus dažādiem spēļu žanriem (3 no tiem ir pielāgojami lietotājam).

AGON by AOC paziņo par savu ātrāko spēļu monitoru

Pirmais AGON PRO modelis, 24,5″ AGON PRO AG254FG, būs pieejams no 2021. gada septembra par ieteicamo cenu 849 eiro.

1 IDC Quarterly Gaming Tracker – Gaming Monitor 2021 Q1
2 sRGB apgabals uz CIE1931

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top