Tehnoloģijas

Iepazīstiet piektās paaudzes AGON spēļu monitorus ar Fast IPS un Fast VA paneļiem: AG275QX/EU un AG275QXN/EU

Iepazīstiet piektās paaudzes AGON spēļu monitorus ar Fast IPS un Fast VA paneļiem: AG275QX/EU un AG275QXN/EU

AGON by AOC, viens no pasaules vadošajiem spēļu monitoru un IT piederumu zīmoliem, prezentē pirmos jaunās 5. paaudzes AGON sērijas monitorus: AG275QX/EU un AG275QXN/EU. Pateicoties 27″/68,6 cm displeja izmēram un Fast IPS (AG275QX/EU) vai Fast VA paneļiem (AG275QXN/EU), abi QHD modeļi nodrošina 165 Hz atsvaidzes intensitāti un 1 ms GtG reakcijas laiku, precīzi parādot attēlu straujā ritma spēles konkurences vidē. Savukārt DisplayHDR 400 un plašā krāsu gamma garantē izteiktas un dzīvīgas krāsas.

AG275QXN/EU piedāvā nozarē pirmo ātro Fast VA paneli, kura reakcijas laiks ir piemērots efektīvai spēlēšanai vairāku spēlētāju starpā, vienlaikus nodrošinot VA paneļu bagātīgo kontrastu un ļaujot netraucēti iejusties arī atsevišķu spēlētāju dažādo spēļu stāstos. Turklāt AG275QX/EU nodrošina nepārspējamu krāsu kvalitāti un 10 bitu krāsu dziļumu, pateicoties Fast IPS panelim, kas ideāli piemērots satura veidotājiem/spēlētāju auditorijai. Atbilstoši AOC ieguldījumam ilgtspējībā monitori tiek pārdoti drošos un 100 % pārstrādājamos kartona iepakojumos.

Šie monitori ir izstrādāti mūsdienu spēļu daudzveidības atbalstam, un tiem ir pilnīgi jauns kantains dizains ar taisnām līnijām, nodrošinot piemērotību daudzu spēlētāju datorgaldiem: kvalitatīva un izturīga metāla pamatne ar minimālu virsmas laukumu, 3-pušu bezrāmja paneļi divu vai trīs monitoru skatu savienošanai, kā arī augstuma pielāgošanas iespēja, ergonomisks statīvs un iebūvēts rokturis ērtākai pārvietošanai uz LAN pasākumiem vai spēļu maratoniem.

AG275QX/EU ar plakano Fast IPS paneli nodrošina 10 bitu krāsu dziļumu, reproducējot 1,07 miljardus krāsu ar augstu precizitāti. Straujā ritma konkurences spēlēs 165 Hz atsvaidzes intensitāte (līdz pat 170 Hz) un 1 ms GtG reakcijas laiks nodrošina asumu un attēlu praktiski bez traucējumiem. Pateicoties IPS tehnoloģijai, AG275QX/EU piedāvā nevainojamu platskata leņķi.

AG275QXN/EU ir aprīkots ar plakanu Fast VA paneli, garantējot nepārspējamu 1 ms GtG reakcijas laiku un pierādot, ka “lēnāki” VA paneļi nav slikti. Ar vienu no pasaulē pirmajiem plakanajiem VA paneļiem ar 1 ms GtG aprīkotais modelis AG275QXN/EU nodrošina reakcijas laiku, kas ir tik pat ātrs kā līnijas IPS modeļiem, un 165 Hz atsvaidzes intensitāti, kas papildināta ar izteiktākiem melnajiem toņiem un augstāku kontrastu (3000:1).

Abi modeļi piedāvā QHD izšķirtspēju (2560×1440), kas atvieglo ikdienas uzdevumu izpildi un parāda smalkākas detaļas spēlēs un video. Tā ir arī mūsdienu ideālā izšķirtspēja spēlēm ar daudz labāku kvalitāti nekā Full HD, tomēr zemāku nekā 4K, tāpēc vairums jauno grafisko karšu var nodrošināt efektīvu QHD sniegumu attiecībā uz kadriem sekundē. Abi AGON 5 modeļi izmantojami arī Console Mode režīmā, kas saņem 4K 120 Hz signālu, pārvēršot to par 2560×1440 un ļaujot spēlētājiem baudīt augsto (120 Hz) atsvaidzes intensitāti.

Lai nodrošinātu vēl izteiktāku kustīgo attēlu asumu, abiem modeļiem ir MBR (Motion Blur Reduction) funkcija, lai sasniegtu 1 ms MPRT rezultātu. Šajā režīmā fona apgaismojums pielāgosies atsvaidzes intensitātei, lai lēnākas pikseļu maiņas būtu praktiski neredzamas, tādējādi garantējot kvalitatīvāko iespējamo kadru maiņu. Pateicoties ārkārtīgi zemajai ievades aizkavei, lietotāju ievade praktiski zibenīgi pārvērtīsies vizuālajā materiālā, ļaujot spēlētājiem efektīvi darboties konkurētspējīgajā vidē. AG275QXN/EU modelis atbalsta Adaptive-Sync, bet AG275QX/EU modelis ir saderīgs arī ar NVIDIA G-Sync, tāpēc abi modeļi darbojas bez kadru pārrāvumiem un aizkaves, ko rada kadru nesakritība.

AGON 5 sērijas jaunais dizains ir augstvērtīgs, taču vienkāršs, lai atbilstu jebkura spēlētāja gaumei. Daudzfunkcionālie modeļi nodrošina savienojamību ar perifērām ierīcēm, dažādiem spēļu paneļiem utt. tiem ir četru portu 1. paaudzes USB 3.2 doks. Ergonomiskais un izturīgais metāla statīvs ir regulējums augstumā līdz 150 mm, pagriežams par -20/20°, nolokāms par  -5/23° un ar 90° rotāciju, padarot ilgās spēlēšanas sesijas daudz ērtākas nekā jebkad agrāk. VESA stiprinājuma funkcija piedod papildu elastību. FlickerFree tehnoloģija un Low Blue režīms nodrošina veselībai nekaitīgāku spēlēšanu, jo īpaši vakaros.

Abi modeļi piedāvā G-Menu, AGON by AOC galveno programmatūras pakotni monitoru un citu AOC perifēro ierīču kontrolei, nodrošinot plašas pielāgošanas iespējas. 4 virzienu kursorsvira paredzēta alternatīvai OSD kontrolei.

AGON AG275QX/EU un AG275QXN/EU modeļi būs pieejami no 2022. gada septembra attiecīgi par ražotāja ieteicamo mazumtirdzniecības cenu 439 € un 359 €.


1IDC ceturkšņa spēļu izsekotājs – 2021. gada 4. ceturkšņa spēļu monitors

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top