Tehnoloģijas

Aicina piedalīties konkursā „VENIPAK JAUNAJIEM BIZNESIEM”!

Aicina piedalīties konkursā „VENIPAK JAUNAJIEM BIZNESIEM”!

Starptautiskais sūtījumu piegādes uzņēmums „Venipak” aicina jaunos uzņēmumus piedalīties konkursā „Venipak jaunajiem biznesiem”, lai iepazīstinātu jaunos uzņēmējus ar loģistikas pamatiem un aizkulisēm, kas turpmāk palīdzēs viedot vienkāršāku un pieejamāku piegāžu sistēmu gala patērētājiem, kā arī dotu iespēju izvēlēties atbilstošākos piegādes viedus. 

Konkursa laikā „Venipak” nodrošinās bezmaksas piegādes jaunajiem uzņēmējiem sešus mēnešus, kā arī īpašu piedāvājumu pēc konkursa noslēguma. „Venipak jaunajiem biznesiem” var pieteikties kompānijas, kas reģistrētas Latvijā pēc 2020.gada 1.janvāra un kam ir aktīva e-komercija, piemēram, e-veikals vai kāda cita pārdošanas platforma. 

„Ik dienu strādājam ar dažādiem klientiem, tāpēc redzam un zinām viņu galvenās problēmas loģistikas jautājumos. Vēlamies veicināt jauno uzņēmēju zināšanas par to, kā visvieglāk sasniegt savu klientu, izmantojot e-komerciju, kā arī piedāvāt profesionālas konsultācijas, lai netiktu pieļautas kļūdas, ko dažreiz var būt sarežģīti labot,” skaidro projekta „Venipak jaunajiem biznesiem” vadītāja Monta Tīkmane, piebilstot, ka šis ir praktisks veids, kā atbalstīt jaunos biznesmeņus viņu pirmajos soļos uz attīstību, „tomēr, pats svarīgākais, ir tas, ka dosim iespēju jaunajiem uzņēmumiem iepazīt arī mūsu uzņēmumu un nodrošināsim konkursā uzvarējošos uzņēmumus ar bezmakas piegādēm, kā arī kopīgām reklāmas iespējam, lai uzņēmējs vairāk varētu fokusēties uz savu produktu, bet mēs palīdzēt uzņēmumam risināt loģistikas jautājumus.“

Lai piedalītos konkursā jaunajiem uzņēmējiem no 11.oktobra līdz 1.novembrim jāaizpilda pieteikuma forma uzņēmuma mājas lapā. Pēc tam šis pieteikums tiks vērtēts pēc to inovatīvuma un oriģinalitātes, ilgtspējības, tirgus potencāla un ietekmes uz vietējo ekonomiku. Savukārt žūrija, kurā darbosies pieci „Venipak” struktūrvienību vadītāji jeb profesionāļi savā jomā, novērtēs katru no kompānijām ar punktiem, kur pieci pretendenti ar vislielāko punktu skaitu, tiks atzīti par konkursa uzvarētājiem. 

Uzvarētāji sešus mēnešus bez maksas varēs izmantot „Venipak” preču piegādes iespējas, saņemt loģistikas atbalstu un personīgo konsultantu, piedalīties dažādos pasākumos un kopīgi organizēt reklāmas kampaņas savu produktu popularizēšanai. 

Lai pārliecinātos, ka jaunais uzņēmums atbilst visiem nosacījumiem, aicinām apmeklēt „Venipak” mājas lapu un iepazīties ar konkursa nolikumu un aizpildīt pieteikumu.

Par „Venipak” grupu

Pirms divdesmit gadiem Lietuvā dibinātais „Venipak” ir ātri izaudzis par starptautisku uzņēmumu ar birojiem Baltijas valstīs, Polijā, Ķīnā un Nīderlandē, kā arī sadarbības partneru tīklu, kas piegādā preces visā pasaulē. Uzņēmums veic sūtījumu piegādes, e-komercijas pasūtījumu piegādes, kravu aviopārvadājumu un „pēdējā kilometra” piegādes pakalpojumus. „Venipak” izstrādā integrētus pakalpojumus un rīkus, kas ļauj e-komercijas uzņēmumiem paplašināt tirdzniecību gan vietējā, gan pasaules līmenī. Uzņēmums iecerējis veikt apvērsumu tirdzniecībā, nojaucot robežas un visā pasaulē sniedzot pakalpojumus, kas vienkāršo piegādes procesu. Baltijas valstīs „Venipak” pieder vairāk nekā 600 inovatīvu pakomātu tīkls, kas spēj piegādāt sūtījumus 24 stundu laikā, uzņēmumam ir vairāk nekā 7000 klientu visā pasaulē, tajā strādā vairāk nekā 1000 darbinieku, kā arī uzņēmums pārvalda 70 tūkstošus kvadrātmetru noliktavu platību.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top