Visas ziņas

Aicina uz Robotikas dienu tiešsaistē

Aicina uz Robotikas dienu tiešsaistē

Foto: Michal Jarmoluk / Pixabay,com

Trešdien, 25. novembrī, Transporta un sakaru institūts (TSI) aicina vidusskolēnus un visus interesentus pievienoties nu jau tradicionālās Robotikas dienas pasākumiem tiešsaistē. Pieslēdzieties aizraujošām meistarklasēm un lekcijām par robotiku!

Eiropas Robotikas nedēļa tiek rīkota kopš 2011.gada un šogad notiek no 19. līdz 29. novembrim. Tās mērķis ir caur bērnu un plašākas publikas interesi pret robotiem popularizēt STEM (zinātne, tehnoloģijas, inženierija un matemātika) nozares izglītību. Pieprasījums pēc cilvēkiem ar zināšanām eksaktajās zinātnēs strauji aug visā pasaulē, un ir novērots, ka tieši saskarsme ar robotiem bieži pamudina cilvēkus, it īpaši bērnus, pievērsties šai nozarei un iegūt attiecīgu izglītību.

Šogad, ņemot vērā situāciju ar COVID-19, Robotikas dienas pasākumi notiek attālināti. Ikviens, kas pievienosies lekcijām un semināriem, iegūs dalības sertifikātu.

TSI Robotikas dienas programmā:

  • “Chatbot” (virtuālā asistenta sistēmas) izveide;
  • rūpniecisko robotu programmēšana;
  • lidojošie bezpilota roboti jeb droni;
  • prezentācija jaunajai dubultā diploma studiju programmai “Datorzinātnes” ar uzsvaru uz mākslīgo intelektu un programmatūras izstrādi – piedalās gan TSI, gan britu augstskolas – Rietumanglijas Universitātes (UWE) pārstāvji;
  • individuālās konsultācijas par studijām TSI.

Pasākumu precīzu norises laiku un reģistrācijas formu atradīsiet šeit.

Visām meistarklasēm un lekcijām nepieciešams reģistrēties. Dalībnieki saņems piekļuvi tiešsaistes pasākumiem uz to e-pasta adresi, kuru būs norādījuši reģistrācijas brīdī.

Vairāk par Eiropas Robotikas nedēļu

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top