Visas ziņas

Kompānijas “Aira” bezvadu automašīnas lādētājs

Ierīču lādētājs automašīnā

Foto: Aira

Vai atceraties bāzes staciju “Nomad Base Station Pro”, ar kuru var veikt bezvadu uzlādi bez piesaistes noteiktai ierīcei? Tas ir paliktnis, kas jau šobrīd ir pieejams pārdošanā. Iekšpusē ir iestrādāta “FreePower Aira” uzlādes sistēma ar 18 spolēm. Darbības laikā tā nesakarst, kā arī ļauj uzlādēt līdz pat trim ierīcēm vienlaicīgi. Vienīgais trūkums ir uzlādes jauda: iPhone maksimālā uzlādes jauda ir 7,5 vati, bet visām pārējām ierīcēm uzlādes jauda ir tikai 5 vati. Neskatoties uz to, šī tehnoloģija ir ļoti laba.

Aira ierīču uzlāde automašīnā

Avots: Aira

Kompānija “Aira” ir ieguvusi investīcijas no automašīnu detaļu ražotāja “Motherson”, un šobrīd kompānija “Aira” plāno izstrādāt “FreePower” uzlādes paklājiņu, kuru varēs uzstādīt arī automašīnās.

Pašlaik nav informācijas par to, kurš no ražotājiem sadarbojas ar “Motherson” un, kurš savās automašīnās uzstādīs bezvadu lādētāju “Aira”.
Kompānija “Aira” plāno automašīnās ierīkot centrālo konsoli ar iebūvētu uzlādes sistēmu, uz konsoles varēs novietot viedtālruni, austiņas, atslēgas un dokumentus, kā arī veikt tālruņa un austiņu uzlādi. Kompānija vēlas arī piedāvāt integrētu uzlādes sistēmu mājas mēbelēm, lidostās un restorānos, viesnīcās un citās vietās. Cerēsim, ka visi kompānijas “Aira” plāni piepildīsies.

Avots: Airapower

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top