Visas ziņas

airBaltic ievieš darbinieku līderības programmu

Latvijas lidsabiedrība airBaltic šodien tās darbiniekiem atklājusi jaunu vadības un līderības programmu airBaltic Leaders for Future (ALFA) (airBaltic līderi nākotnei). Programma izveidota ar mērķi veicināt uzņēmuma profesionāļu izaugsmi un viņu potenciālu, ņemot vērā uzņēmuma nākotnes vīziju. ALFA programma ir daļa no karjeras un profesionālās izaugsmes stratēģijas, kā arī no airBaltic ilgtspējas attīstības.

airBaltic izpilddirektors Martins Gauss (Martin Gauss) norāda: “Mēs investējam savos cilvēkos kā vērtīgākajā aktīvā ar vairākiem ilgtermiņa ieguvumiem. airBaltic ALFA līderības programma ir inovatīva un pielāgota pieeja, lai mēs turpmāk spētu attīstīt uzņēmuma darbinieku prasmes un zināšanas, apmainītos vērtīgajā pieredzē un nodrošinātu iespējas savai attīstībai.”

airBaltic viceprezidente personālvadības jautājumos Alīna Roščina saka: “Mēs uzskatām, ka, pateicoties ALFA programmai, tiks attīstīta mācīšanās kultūra, airBaltic izveidojot zināšanu apmaiņas praksi. Uzlabojot darbinieku iesaistes līmeni, mēs veicināsim mūsu atgriešanos pie izaugsmes un uzņēmuma attīstības.”

Vairums programmas pasniedzēju ir airBaltic darbinieki. Pirmajā posmā airBaltic izveidos pirmo vēstnieku grupu mācīšanās un izaugsmes kultūrai lidsabiedrībā airBaltic. Pavasarī tiks ieviesta programmas platforma, nodrošinot iespēju visa gada garumā tai pievienoties ikvienam motivētam airBaltic darbiniekam.

Šobrīd uzņēmumā strādā aptuveni 1 150 motivēti profesionāļi. Pašreizējie darbinieki palīdz lidsabiedrībai īstenot Destination 2025 CLEAN biznesa plānu un nodrošinās darbības atsākšanu pēc krīzes ar samazinātu 23 lidmašīnu floti.

airBaltic darbinieku vidū ir pilnīga dzimumu līdztiesība. Šobrīd vairāk nekā 40% no airBaltic augstākā līmeņa vadības pārstāvjiem ir sievietes. Lidsabiedrība arī saglabājusi 50% sieviešu proporciju starp visiem vadītājiem.

airBaltic ievieš darbinieku līderības programmu

Foto: Victor Malyushev/ Unsplash.com

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top