Visas ziņas

airBaltic ievieš jaunu zaļo iniciatīvu – digitālus pasažieru sarakstus

airBaltic ievieš jaunu zaļo iniciatīvu – digitālus pasažieru sarakstus

airBaltic izpilddirektors Martins Gauss (Martin Gauss) norāda: “Ilgtspēja ir neatņemama mūsu biznesa sastāvdaļa, un ikviens no mums ik dienu cenšas padarīt šo pasauli labāku. Digitāli pasažieru saraksti ir nākamais solis uz priekšu. Mūsu kolēģi ir paveikuši ievērojamu darbu un mums ir prieks redzēt, ka apkalpes komanda ir sajūsmā par šo uzlabojumu. Turpmāk airBaltic apkalpe vairs neizmantos garus papīra sarakstus, bet to vietā dati tiks saņemti iPad planšetdatoros.”

Turpmāk apkalpes ikdienas darbā vairs gandrīz nemaz netiks izmantots papīrs, un šī iniciatīva ik gadu ļaus ietaupīt aptuveni 1,8 tonnas papīra. Papildus tam lidsabiedrība samazinājusi arī citu papīra dokumentu izmantošanu, galvenokārt tās virszemes apkalpošanas nodaļā. Tagad digitāli kļuvuši dokumenti, kas aptver informāciju par pasažieriem pirms iekāpšanas lidmašīnā, informāciju par lidojumu un degvielas datus.

airBaltic jau 2014. gadā ieviesa iPad planšetdatorus pilotiem, sniedzot iespēju izvairīties no nepieciešamības katrā lidojumā līdzi ņemt aptuveni 10-15 kilogramus ar lidojumam nepieciešamo informāciju, rokasgrāmatām un uzziņu materiāliem. Pēc trīs gadiem iPad tika ieviesti arī airBaltic apkalpes ikdienā.

2020. gada oktobrī airBaltic publiskoja savu pirmo ilgtspējas ziņojumu, sniedzot informāciju par airBaltic un tās meitasuzņēmumu ilgtspējas rādītājiem 2019. gadā. Detalizēts airBaltic ilgtspējas ziņojums ir pieejams lidsabiedrības mājaslapā.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top