Tehnoloģijas

“airBaltic” ar pārlidojumu piedalīsies Latvijas aviācijas simtgades svētkos

Air Baltic
Foto: Victor Malyushev/Unsplash

Rīga. 15. augustā Spilves lidlaukā gaidāmo Latvijas aviācijas simtgades svētku programmas ietvaros Latvijas nacionālā lidsabiedrība airBaltic piedalīsies ar īpašu Airbus A220-300 lidmašīnas zemo pārlidojumu.

Martins Gauss (Martin Gauss), airBaltic valdes priekšsēdētājs: “Aviācijai Latvijā ir gana sena un bagātīga vēsture. Mums kā Latvijas nacionālai lidsabiedrībai ir gandarījums, ka pēdējos 25 gados esam spēlējuši būtisku lomu nozares attīstībā un ka, izveidojot airBaltic Pilotu akadēmiju, ļaujam jauniem cilvēkiem šeit pat Latvijā sasniegt viņu sapni un kļūt par pilotiem.”

Airbus A220-300 lidmašīnas pārlidojums plānots pulksten 14.55. Lidmašīnu šajā pasākumā vadīs pieredzējuši un augsti kvalificēti latviešu piloti.

Spilves lidostā būs apskatāmas arī airBaltic Pilotu akadēmijas izmantotās Diamond DA40 mācību lidmašīnas. Tāpat, interesentiem būs iespēja no airBaltic Pilotu akadēmijas pašreizējiem studentiem un instruktoriem uzzināt vairāk par pilota profesiju. Lai iegūtu papildu informāciju un iesniegtu pieteikumus, lūdzam apmeklēt: http://pilotacademy.com.

Par airBaltic īsumā:

airBaltic (Air Baltic Corporation AS) ir viena no punktuālākajām lidsabiedrībām pasaulē, kas savieno Baltijas reģionu ar 60 galamērķiem Eiropā, Tuvajos Austrumos un NVS. airBaltic ir akciju sabiedrība, kas dibināta 1995. gadā. Galvenais akcionārs ir Latvijas valsts ar 96,14% akciju, bet Larsam Tūsenam ar viņam pilnībā piederošu SIA Aircraft Leasing 1 pieder 3,86%. airBaltic veic lidojumus ar 22 Airbus A220-300 lidmašīnām. airBaltic ir saņēmusi vairākus starptautiskus apbalvojumus par izcilību, inovatīviem pakalpojumiem un saviem sasniegumiem, pateicoties veiksmīgai uzņēmējdarbības restrukturizēšanai. 2017. gadā lidsabiedrība saņēma CAPA apbalvojumu kā gada reģionālā lidsabiedrība, bet 2018. un 2019. gadā airBaltic tika apbalvota ar ATW Tirgus līdera balvu. 2019. gadā airBaltic saņēma Airline Strategy Nozares līderības balvu (Sector Leadership Award).

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top