Tehnoloģijas

Airbnb ievieš elastīgāku rezervācijas politiku koronavīrusa dēļ

Airbnb ievieš elastīgāku rezervācijas politiku koronavīrusa dēļ
Ņemot vērā jauno koronavīrusa uzliesmojumu un tā milzīgo ietekmi uz ceļojumu nozari, kompānija “Airbnb” ir mainījusi savu rezervācijas politiku, lai palīdzētu klientam atcelt rezervāciju, neradot zaudējumus.

Līdz 1. jūnijam “Airbnb” atteiksies no standarta 3 procentu maksas, ko tā iekasē no tiem, kuri vēlās atgriezt lielāku iespējamo rezervācijas atcelšanas summu, nekā “Airbnb” atcelšanas politika paredz. “Airbnb” arī norāda, ka tiks palielināts to klientu saraksts, kuri izmanto jauno “elastīgākas rezervācijas” rīku priekšrocības.

Ja jūs esat “Airbnb” klients, kuram ir jāatceļ rezervācija (līdz 1. jūnijam), jums netiks iekasēta maksa no “Airbnb” 14 procentu apmērā par klienta apkalpošanu. Viesi, no kuriem netiks iekasēta maksa par pakalpojumu, saņems par šo summu vērtīgu ceļojuma kuponu turpmākai izmantošanai.

Tomēr pakalpojuma sniedzējs joprojām var noteikt savu atcelšanas politiku. Ieteicams to ņemt vērā, veicot rezervāciju. Ja vēlaties elastīgu rezervāciju, atcelšanas politikas sadaļā meklējiet norādi “Elastīga rezervācija”.

Vēl viena lieta, kas būtu jāatceras: “Airbnb” palīdzības lapā jums ir tiesības uz 100 procentu ceļojuma rezervācijas atmaksu, veicot pieprasījumu saistībā ar “ārpus politikas apstākļiem” – neatkarīgi no atcelšanas politikas -, ja jūs bijāt paredzējis ceļot no teritorijas vai uz teritoriju, kuru nopietni ir skāris koronavīrusa uzliesmojums.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top