Visas ziņas

ASV iedzīvotājiem Airbnb rezervācija ir pieejama ar kriptovalūtu

Zviedrijas digitālo dāvanu karšu pārdevējs un mobilo telekomunikāciju pakalpojumu sniedzējs Bitrefill šobrīd saviem klientiem piedāvā jaunu pakalpojumu – Airbnb rezervāciju iespēju ar kriptovalūtu, kā ziņo kompānija Twitter ierakstā.  27. martā.

Klientiem šobrīd ir iespēja veikt Airbnb rezervācijas ar bitkoiniem (BTC), Ethereum (ETH), Dash (DASH), Litecoin (LTC), un Dogecoin (DOGE). Pēc būtības digitālā karte darbojas kā vaučeris, kas nozīmē, ka klienti platformā, izmantojot vaučera kodu var veikt rezervāciju Airbnb kriptovalūtā, kas ir pielīdzināta ASV dolāriem; pati kompānija Airbnb gan nepieņem kriptovalūtu, kā arī neveic operācijas ar to.

Pašlaik šis pakalpojums ir pieejams tikai ASV iedzīvotājiem mazāk kā 28 dienu rezervācijas veikšanai. Klienti var iegādāties vaučeru kodus par 25, 50 vai 100 dolāru summu.

Bitrefill ir Zviedrījas kompānija, kura pārdod digitālās dāvanu kartes, kā arī sadarbojas šajā jomā ar Netflix, Hulu, eBay, Amazon un citām kompānijām.

____________________________________________

  • Kriptovalūta pakāpensiki ienāk mūsu ikdienā. Argentīnas sabiedriskā transporta karti SUBE (Sistema Único de Boleto Electrónico) var papildināt, izmantojot bitkoinus. Tas tiek darīts ar nolūku, lai cilvēkiem būtu plašāka pieeja jaunajai tehnoloģijai.
  • Pagājušā gada augustā Austrālijas štata Kvīnslendas provinces pašvaldība paziņoja, ka tiks nodrošināts grants jaunajam kriptovalūtas nozares uzņēmumam vairāk nekā 8.3 miljoni ASV dolāru apmērā kā inovāciju finansējums. Jaunā kompānija plāno uzlabot valsts tūrisma nozari, pārdodot ceļojuma piedāvājumus kriptovalūtā.
  • Savukārt pagājušā gada jūnijā lielākā ceļojumu rezervēšanas tīmekļa vietne Expedia.com pārtrauca pieņemt bitkoinus kā maksājuma līdzekli viesnīcu vai lidojumu rezervācijai, taču pagaidām pakalpojumu sniedzējs nav komentējis šo izvēli. 2014. gada jūnijā Expedia paziņoja, ka sadarbībā ar vadošo kriptovalūtas apmaiņas platformu Coinbase pieņem bitkoinus kā apmaksas līdzekli.
Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top