Visas ziņas

Airbnb vēlas nākotnē pievienot arī kriptovalūtu maksājumus

Airbnb un kriptovalūtu maksājumi

Foto: Daniel Krason/shutterstock.com

Īstermiņa mājokļu īres serviss Airbnb ASV Vērtspapīru un biržu komisijai (SEC) iesniedzis prospektu savam ieplānotajam primārajam publiskajam piedāvājumam (IPO). Kompānija tajā pieļāvusi iespēju nākotnē pievienot kriptovalūtu maksājumus.

“Turpmākie panākumi būs atkarīgi no mūsu spējas pielāgoties tehnoloģijām, kuras attīstās, tādām kā – tokenizācija, kriptovalūtas un jaunās autentifikācijas tehnoloģijas”

Airbnb kā iespējamos svarīgos turpmākās attīstības virzienus min dalīto reģistru un blokķēdi līdz ar biometriju, mākslīgo intelektu, virtuālo un paplašināto realitāti.

“Rezultātā mēs esam iecerējuši piešķirt ievērojamus resursus savu tehnoloģiju un platformu atbalstam un attīstībai. Šīs iniciatīvas tomēr var būt dārgākas – nekā paredzēts, un tās var negūt panākumus”, – piebilst Airbnb.

Iepriekš Airbnb paziņoja, ka savā servisā neplāno pieņemt bitkoinu, kaut arī 2016. gadā bija iegādājusies kriptovalūtu ziedojumu realizēšanas jaunuzņēmumu.

Airbnb cer tikt iekļauta Nasdaq Global Select tirgus listingā ar tikeri “ABNB”. Saskaņā ar Reuters – izmantojot IPO, kompānija plāno piesaistīt aptuveni 3 mljrd. $, ar novērtējumu vairāk nekā 30 mljrd. $ apmērā.

Prospektā kompānija raksta, ka 2020. gada trešo ceturksni ir spējusi noslēgt ar peļņu, neraugoties uz ierobežojumiem, kas saistīti ar koronavīrusu, un ir tieši ietekmējuši tās biznesu.  Tādēļ otrajā ceturksnī tai nācās stipri samazināt izdevumus un ceturto daļu darbinieku.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top