Tehnoloģijas

“Airbnb” platformas lietotāji vēlas maksāt par naktsmītnes īri arī ar kriptovalūtu

Airbnb par kriptovalūtu

“Airbnb” līdzdibinātājs un izpilddirektors Braiens Českis savā “Twitter” kontā ievietoja aptauju par to, kādiem jauninājumiem vajadzētu būt naktsmītņu īres platformā “Airbnb” 2022. gadā. Pēc kāda laika Českis saņēma vairāk nekā 4 tūkstošus atsauksmju, un lielākā daļa “Twitter” lietotāju izteica vēlmi “Airbnb” platformā integrēt kriptovalūtas maksājumu pakalpojumus. “Airbnb” ir viena no lielākajām un populārākajām platformām naktsmītnes atrašanai un īrēšanai.

Pēc platformas “Airbnb” izpilddirektora teiktā, viņa uzņēmumā jau tiek strādāts pie dažu jaunu pakalpojumu izveides un noteikti “tiks ņemti vērā lietotāju ieteikumi”. Maksājumu veikšana kriptovalūtā “Airbnb” platformā būs iespējama pavisam drīz, uzņēmums apsver pievienot arī tokenus pieejamo maksāšanas līdzekļu sarakstam.

Šobrīd nav zināms, kuras tieši kriptovalūtas atbalstīs “Airbnb”. Domājams, ka kriptovalūtas maksājumu pakalpojuma ieviešanas gadījumā “Airbnb” sadarbosies ar plaši pazīstamākajām maksājumu pakalpojumu sniegšanas kompānijām, kas nozīmē to, ka, visticamāk, būs iespējams norēķināties ar jau zināmām kriptovalūtām – bitkoinu, Ethereum, Litecoin un Bitcoin Cash. Vismaz tas šķiet iespējams, ņemot vērā to, ka šīs kriptovalūtas jau šodien ir pieejamas citos pakalpojumos, lai gan LTC un BCH nav īpaši pieprasītas.

Šī nav pirmā reize, kad Českis atklāti runā par maksāšamas iespējām kriptovalūtā, norāda “Decrypt”. 2021. gada septembrī vienā no savām intervijām viņš norādīja, ka “Airbnb” klienti jau vairākus gadus ir lūguši platformā integrēt kriptovalūtu maksājumu pakalpojumu.

Českis atgādināja, ka pirms lielākās Amerikas kriptovalūtu biržas “Coinbase” dibināšanas tās izpilddirektors Braiens Ārmstrongs strādāja “Airbnb”, un tagad uzņēmums “lepojas ar “Coinbase” panākumiem”.

“Mūsu panākumi nākotnē būs atkarīgi arī no mūsu spējas pielāgoties jaunām tehnoloģijām, piemēram, tokenizācijai, biometrijai, dalītām virsgrāmatām, blokķēdes tehnoloģijai, mākslīgajam intelektam, virtuālajai un paplašinātajai realitātei, kā arī mākoņtehnoloģijām.”
“Visticamāk, kriptovalūtu integrācija “Airbnb” platformā būs spēcīgs stimuls maksājumu pakalpojumu ieviešanai visā pasaulē. “Airbnb” platformu izmanto miljoniem tūristu, un viņiem ļoti noderēs iespēja norēķināties par pakalpojumiem kriptovalūtā.”

Digitālo maksājumu pakalpojumu integrēšana platformā, kuru izmanto daudzu valstu iedzīvotāji, šķiet, ir vienīgais pareizais risinājums. Šobrīd bitkoins jau ir oficiāli atzīts maksāšanas līdzeklis Salvadorā, un es ceru, ka maksājumu pakalpojumu integrācija “Airbnb” platformā notiks pavisam drīz.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top