Visas ziņas

Akon un kriptovalūta

Reperis Akon laiž klajā savu kriptovalūtu

Reperis un mūzikas producents Akon iecerējis laist klajā savu kriptovalūtu ar nosaukumu Akoin. Par to viņš paziņojis starptautiskā radošuma festivāla “Kannu lauvas” norises laikā.

Kriptovalūta būs iekšējā valūta Akon piederošā valstī ar nosaukumu Akon Crypto City, kas atrodas Senegālā un aizņem 2000 akrus. Šo teritoriju reperim uzdāvināja valsts prezidents Makijs Salls. Pēc mākslinieka teiktā – jau notiek pilsētas būvniecība.

 “Es ticu, ka kriptovalūtas un blockchain var glābt Āfriku dažādās sfērās, jo atdod varu atpakaļ cilvēkiem, bet valūtas sistēmu padara drošu. Turklāt tās ļauj cilvēkiem pilnveidoties, neļaujot valstij iejaukties šai procesā”, teicis reperis.

Nākamā pilsēta būs pilnībā balstīta uz kriptovalūtām, turklāt tur būs visa nepieciešamā infrastruktūra: dzīvojamās mājas, veikali, parki, universitātes, skolas utt. Vairāk informācijas var atrast projekta vietnē.

Reperis Akon ir pazīstams ar saviem darbiem kopā ar tādiem izpildītājiem kā Eminems un Snoop Dogg, bet vislielāko popularitāti viņam atnesa dziesma Smack That. Ar mūziku ieguvis slavu un bagātību – tagad mākslinieks nolēmis sevi veltīt, palīdzot Āfrikas iedzīvotājiem.

Tātad vel viens mūziķis iesaistās kripto pasaules lietās, ļoti ambiciozi un ar vērienu, bet vai tur neiznāks kārtējais čiks?

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top