Pasākumi

Hiphopa mākslinieks Akon uzstāsies Maltas A.I. & Blockchain samitā

Hiphopa mākslinieks Akon uzstāsies Maltas A.I. & Blockchain samitā

Maltas A.I. & Blockchain samita pārstāvji ar lepnumu paziņo, ka hip-hop superzvaigzne un viens no Āfrikas atzītākajiem filantropiem Akon novembrī uzstāsies kriptovalūtai un blokķēdes tehnoloģijai veltītā pasākumā. Akon iepazīstinās ar savu izstrādāto Akoin tokenu un runās par to, kā kriptovalūta, kas ir balstīta uz blokķēdes tehnoloģiju, var dot iespēju jauniem uzņēmējiem Āfrikā stiprināt kontinenta augošo ekonomiku un atbalstīt ilgtspējīgas kopienas attīstību.

Akon vīzija par Āfrikas attīstību jau tiek īstenota, pirmie soļi tika sperti Senegālas galvaspilsētā Dakārā, kur Senegālas prezidents Maki Sals (Macky Sall) māksliniekam piešķīra 2000 akrus zemes platības, lai attīstītu futūristisku pilsētu. “Mūsu ideja ir izveidot atjaunojamu resursu pilsētu,” viņš skaidroja.

“Pilsēta tiks attīstīta, izmantojot kriptovalūtu kā finansiālo bāzi. Un, protams, pilsētas attīstības ietvaros ir paredzēts izveidot mūsdienu jaunāko tehnoloģiju platformas. ”

Ar mākslinieka Akoin fonda starpniecību jaunie uzņēmēji varēs veicināt nākotnes biznesa un inovāciju attīstību, ekonomisko stabilitāti un izaugsmi visā Āfrikā, kā arī visā pasaulē. Izmantojot decentralizētās lietojumprogrammas un Akoin ekosistēmu, jaunie uzņēmēji varēs mācīties nopelnīt un uzkrāt līdzekļus; tiks nodrošināts ekonomiskās darbības atklātums un drošība.

“Es uzskatu, ka banku sistēma noteikti var gūt labumu no blokķēdes tehnoloģijas, it īpaši balsošanas sistēmas attīstības perspektīvā,» viņš norādīja.

“Blokķēdes tehnoloģija nodrošina darbību atklātumu,” norādīja Akon. “Visas ekonomiskās darbības būs pārredzamas un atklātas.” Emans Pulis, Maltas A.I. & Blockchain samita dibinātājs un izpilddirektors, komentēja: “Akon ar savu izstrādāto vīziju noteikti sniegs savu pienesumu novembrī paredzētajā samitā. Mums ir liels prieks veidot sadarbību ar Akon, mēs kopīgi palīdzēsim veicināt blokķēdes tehnoloģijas integrāciju visā pasaulē.”

Iegādāties biļetes uz Maltas A.I. & Blockchain samitu

Par AIBC:

Malta A.I. & Blockchain samitā tiks apskatīti dažādi temati, kas ir saistīti ar globālajām nozarēm – blokķēdes tehnoloģiju, A.I., lielajiem datiem, lietu internetu un kvantu tehnoloģiju. Pasākumā būs paredzētas konferences, kuras organizēs pasaulē atzīti runātāji, tāpat ir plānoti semināri un diskusijas, savukārt izstāžu zonā būs iespēja iepazīties ar 400 zīmoliem un daudz ko citu nozares ietvaros. Pirmais Maltas blokķēdes tehnoloģijai veltītais samits notika 2018. gada novembrī Sentdžuliānā; pasākumā piedalījās 8500 dalībnieki no vairāk nekā 80 pasaules valstīm, kā arī 300 sponsori un izstādes dalībnieki, 200 konferences runātāji un Sofija – pirmais robots pasaulē. Ar Maltas valdības atbalstu šis pasākums ir kļuvis nozīmīgs A.I., blokķēdes tehnoloģijas un DLT, lietu interneta sfērai, kā arī citām nozarēm. 2018. gadā Maltas valdība ieviesa 3 jaunus likumprojektus, lai atbalstītu nozares izaugsmi un izveidotu Maltu kā “Blokķēdes tehnoloģijas salu”.

Malta A.I. & Blockchain samitā

1 Comment

1 Comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top