Visas ziņas

Aktieris Stīvens Sigāls sodīts par ICO reklamēšanu

Aktieris Stīvens Sigāls sodīts par ICO reklamēšanu

ASV Vērtspapīru un biržu komisija (SEC) sodīja aktieri Stīvenu Sigālu ( Steven Seagal ) par ienākumu informācijas neiesniegšanu, kas saņemti par ICO Bitcoiin2Gen (B2G) reklamēšanu 2018. gada sākumā.

SEC paziņojumā teikts, ka Sigāls nebija informējis, ka apmaiņā pret projekta popularizēšanu viņam tika apsolīti 250 000 USD skaidrā naudā un 750 000 USD B2G monētās.

SEC informēja, ka saskaņā ar vērtspapīru likuma noteikumiem jebkurai slavenībai, kas reklamē virtuālu tokenu vai koinu kā vērtspapīru, ir jāatklāj veicināšanas maksas raksturs un summa.

“Šiem ieguldītājiem bija tiesības zināt par maksājumiem, ko Sigāls saņēma vai varēja saņemt, lai patši izlemtu, vai Sigāls var būt neobjektīvs,” sacīja SEC pārstāve Kristīna Littmana. “Slavenībām nav atļauts izmantot savu ietekmi uz sociālajiem medijiem, lai reklamētu vērtspapīrus, neatklājot pienācīgu informāciju par kompensācijām.”

“Neatzīstot vai neapstrīdot SEC secinājumus, Sigāls piekrita atmaksāt USD 157 000, ko viņš faktiski saņēma par reklamēšanu un soda naudu tik pat lielā apmērā, kopumā – USD 314 000. Turklāt Sigālam ir aizliegts reklamēt vērtspapīrus, digitālos vai citus aktīvus trīs gadus”, teikts paziņojumā.

Vēl joprojām SEC izmeklēšana par B2G ICO turpinās.

Saskaņā ar Coinmarket datiem, Bitcoiin (B2G) pašlaik tirgojas par USD 0.000178 ar ikdienas tirdzniecības apjomu 56 USD.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top