Tehnoloģijas

Aleksandrs Lukašenko apsolīja Krievijai un Baltkrievijai “savus mersedesus”

Baltkrievu un krievu Mersedesi

Pašpasludinātais Baltkrievijas līderis Aleksandrs Lukašenko, tiekoties ar Krievijas Ņižņijnovgorodas apgabala gubernatoru Gļebu Ņikitinu, pārrunāja Krievijas un Baltkrievijas kopīgo darbu importa aizstāšanas jomā. Viņš to nosauca par abu valstu ekonomikas problēmu numur viens.

Pavisam nesen mums bija ļoti nopietna saruna ar Krievijas prezidentu. Nākamajās dienās mēs atkal tiksimies un pārrunāsim šo tēmu. Mēs jau esam apskatījuši, kādas programmas mums jāīsteno – esam aprēķinājuši, cik daudz naudas tam tiks tērēts, ”sacīja Lukašenka.

Pēc Baltkrievijas prezidenta domām, abu valstu nozarei ir potenciāls ražot gandrīz jebkuru produktu, taču atsevišķās nozarēs ir nepieciešams uzlabot to kvalitāti, lai tas būtu pasaules līmenī. Tas noteikti prasīs kādu laiku. “Labi, šobrīd nebrauksim ar “Mercedes”. Pagaidām brauksim ar savām automašīnām, kas mums bija,” sacīja Aleksandrs Lukašenko.

Turpinot tēmu par importa aizstāšanu, viņš vērsa uzmanību uz to, ka Krievija nesen paziņoja par nodomu ražot automašīnas ar “Moskvič” zīmolu. “Tās, protams, nebūs tās pašas padomju laiku “Moskvič” automašīnas, taču ne arī “Mercedes” automašīnas. Pienāks laiks un mums būs savs mersedess. Mums nav vajadzīgs daudz laika, lai to paveiktu,” sacīja Baltkrievijas prezidents.

Avots: BELTA

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top