Tehnoloģijas

Sadarbībā ar Allianz Partners Bolt apdrošina braucienus ar elektriskajiem skrejriteņiem 26 valstīs

Sadarbībā ar Allianz Partners Bolt apdrošina braucienus ar elektriskajiem skrejriteņiem 26 valstīs

2021. gada 25. novembris, Rīga – Vadošā Eiropas mobilitātes platforma Bolt un apdrošināšanas un atbalsta risinājumu uzņēmums Allianz Partners paplašina sadarbību, turpmākos trīs gadus nodrošinot Bolt elektrisko skrejriteņu lietotāju apdrošināšanu 26 Eiropas valstīs.

Bolt un Allianz Partners izveidojusi apdrošināšanas programmu, kas visiem Bolt elektrisko skrejriteņu lietotājiem automātiski nodrošina divu veidu apdrošināšanu, kas jau iekļauta skrejriteņu nomas maksā – personu apdrošināšana pret nelaimes gadījumiem un braucēja vispārējās civiltiesiskās atbildības apdrošināšana. Tas nozīmē, ka elektriskā skrejriteņa vadītāji ir apdrošināti pret smagām traumām, ko viņi gūst, braucot ar Bolt skrejriteņiem (nelaimes gadījumu apdrošināšana), kā arī pret zaudējumiem, ko vadītāji, braucot ar Bolt skrejriteņiem, nodara trešajām pusēm (braucēja civiltiesiskā atbildība). Programma jau ir ieviesta Norvēģijā, Portugālē un Zviedrijā, un turpmākajos mēnešos tā tiks paplašināta  visās 26 Eiropas valstīs, kurās ir pieejami Bolt skrejriteņi.

“Bolt rūpējas par to, lai pārvietošanās ar elektriskajiem skrejriteņiem būtu pēc iespējas drošāka. Pašlaik strādājam pie vairākiem drošības risinājumiem gan skrejriteņu braucējiem, gan gājējiem. Taču negadījumi diemžēl notiek. Kopīga sadarbība ar Allianz Partners palīdzēs izveidot drošības tīklu, kas elektrisko skrejriteņu lietotājiem ir nepieciešams pārvietojoties dinamiskajā pilsētas vidē,” sacīja Eimantas Balta, Bolt reģionālais skrejriteņu pakalpojuma vadītājs Baltijā.

“Allianz ir nozīmīgs pilsētas un nākotnes mobilitātes attīstītājs, mēs esam ļoti lepni, ka varam stiprināt un paplašināt mūsu sadarbību ar vienu no visstraujāk augošo mobilitātes platformu Eiropā. Mēs priecājamies, ka kopā ar Bolt varam attīstīt transporta nākotni. Ar nepacietību gaidām arī iespēju šīs sadarbības ietvaros paplašināt mūsu mikromobilitātes apdrošināšanas piedāvājumu jaunos tirgos, piemēram,  Igaunijā, Lietuvā un Maltā,” norāda Mihaels Maihers Allianz Partners globālais partneris un direktors.

Par Bolt:

Bolt ir Eiropas superlietotne, kuras mērķis ir padarīt mobilitāti pilsētā pieejamāku, drošāku un ilgtspējīgāku. Uzņēmums piedāvā dažādus mobilitātes pakalpojumus, tostarp kopbraukšanu, koplietošanas automašīnas un skrejriteņus, kā arī ēdiena un pārtikas preču piegādi 75 miljoniem klientu 45 valstīs Eiropā un Āfrikā. Papildu informācija šeit: www.bolt.eu

 

Par Allianz Partners:

 

Allianz Partners ir pasaules līderis B2B2C apdrošināšanas jomā, piedāvājot globālus risinājumus, kuri aptver starptautisko veselības un dzīvības apdrošināšanu, ceļojumu apdrošināšanu, mobilitāti un atbalstu. Uzklausot klientu vēlmes, mūsu eksperti no jauna definē apdrošināšanas pakalpojumu klāstu, piedāvājot augsta līmeņa tehnoloģiju produktus un risinājumus, kas sniedzas tālāk par tradicionālajiem apdrošināšanas pakalpojumiem. Mūsu produkti ir integrēti partneru uzņēmējdarbībā vai tiek piedāvāti klientiem tieši, un tie ir pieejami ar četru zīmolu starpniecību: Allianz Assistance, Allianz Automotive, Allianz Travel un Allianz Care. Mūsu 19 400 darbinieki strādā vairāk nekā 75 valstīs, runā 70 valodās, katru gadu apstrādā vairāk nekā 58 miljonus apdrošināšanas gadījumu un ir motivēti darīt visu iespējamo, lai nodrošinātu klientiem sirdsmieru visā pasaulē. Papildu informācija šeit.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top