Biržas

AlphaEx.net uzsāk XinFin XDC pāru tirdzniecību ar Bitkoinu, Ethereum un Ripple

AlphaEx.net uzsāks  XinFin’s XDC pāru  tirdzniecību ar ETHEREUM, BITKOINU un Ripple, lai nodrošinātu likviditāti tradefinex, pāskaitījumus un IoT pilotprojektu realizēšanu ar globālajām organizācijām.

AlphaEx.net šodien paziņoja, ka uzsāks XDC/ETH, XDC/BTC un XDC/XRP pāru tirdzniecību,  lai asistētu XinFin.org tās dažādos pilotprojektos saistībā ar pārskaitījumu organizēšanu, tradefinex likviditāti, kā arī, lai realizētu IoT pilotprojektu. Šos projektus organizācijas pašlaik uzsāk XDC01 protokolā. XinFins Hibrīdais Blokķēdes tīkls darbojas  uz XDCs vai XinFin digitālo līgumu pamata. Alphaex.net ir jauna digitālo aktīvu birža, kuras mērķis ir ievērot esošos normatīvos standartus un nosacījumus darījumos ar uzņēmumiem reālajā pasaulē.

“Ņemot vērā nesenos paziņojumus par izstrādātajiem normatīvajiem nosacījumiem saistībā ar digitālo aktīvu biržu darbības nepieciešamo atbilstību standartiem, digitālo aktīvu birža alphaex.net ir apņēmusies ievērot Industry’s best AML/KYC standartus un strādāt pie aktīvu pārdošanas procesu aizsardzības klientu labā. Alphaex.net mērķis ir arī palīdzēt dažādām globālām organizācijām, kas strādā ar XinFin’s XDC protokolu. Pilotprojektos ietilps infrastruktūras projektu reāllaika monitorings, izmantojot IoT. Pilotprojektos arī ietilps sadarbība ar dažādām tirdzniecības asociācijām un banku, fintech partneriem caur tradefinex.org platformu. Digitālo aktīvu biržas šodien saskaras ar dažādiem izaicinājumiem, kas ir saistīti ar normatīvo nepeiciešamo atļauju iegūšanu un sadarbību ar bankām un uzņēmumiem reālajā pasaulē. AlphaEx.net mērķis ir kļūt par vienu no labākajām digitālo aktīvu biržām, kuras darbība atbilst visiem izstrādātajiem noteikumiem”

apgalvo Peter Yeo, AlphaEx.net atbilstības konsultants.

“Pilotprojektos, ko ir ieplānojusi digitālo aktīvu birža AlphaEx.net, ietilps pārskaitījumu nodrošināšana ar nemainīgu likmi, darbība Pasaules tirdzniecības uzticības platformā, reālās pasaules aktīvu un finanšu digitalizēšana, kā arī atbalsta nodrošināšana IoT projektiem.”

“Alphaex.net ir aicinājusi uzņēmumus un finanšu iestādes visā pasaulē izmantot alphaex.net platformu, kurā tiek piedāvāti fiat (bezseguma) valūtu pāri pret XinFin XDC. ”

“XinFin vai eXchange InFinite pašlaik pilnveido hibrīdo XDC01 protokolu, kas ļaus uzņēmumiem uzturēt privātu un publisku statusu vienā un tajā pat blokķēdē, kas nodrošina drošu, mērogojamu, lielākas caurlaides tīkla platformu globālajām FinTech organizācijām. XinFin ir parakstījusi līgumus ar vairāk nekā 10 globālajām organizācijām, kuras vēlas  izmantot XinFin’s Hybrid blokķēdes modeli, lai sadalītu dažādas nozares vertikāles, tādas kā pārskaitījumi, piegādes ķēdes, aktīvi un projektu finansēšana.”

Šī ir sponsorēta preses relīze un ne vienmēr atspoguļo viedokļus, ko pārstāv The Kriptomedia. To nevajadzētu uztvert kā padomu veikt investīcijas, darījumus vai iesaistīties azartspēlēs. Vienmēr veiciet patstāvīgu pētījumu.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top