Visas ziņas

Altero paplašina plašo produktu klāstu ar apdrošināšanu

Altero paplašina plašo produktu klāstu ar apdrošināšanu

Finanšu salīdzināšanas platforma Altero.lv turpina attīstīties, piedāvājot saviem klientiem arvien plašākas iespējas. Jaunākais no uzņēmuma piedāvātajiem produktiem ir 2020.gada oktobrī ieviestais pakalpojums – Apdrošināšanas salīdzināšana.

Šis pakalpojums pieejams kā privātpersonām, tā arī uzņēmumiem. Altero.lv piedāvā bez maksas salīdzināt brokera pakalpojumus vairāk nekā 10 dažādiem apdrošināšanas veidiem. Tādējādi paplašinot savu esošo salīdzināmo produktu klāstu, proti finansējums uzņēmumiem un privātpersonu kreditēšana.

Apdrošināšanas piedāvājuma klāstā ir pieejami tādi produkti kā OCTA, KASKO, mājokļa, ceļojuma, iebraucēju, mājdzīvnieku, nelaimes gadījumu, velo, bērnu un CTA apdrošināšana.

Altero vadītājs Artūrs Kostins: “Tuvākajā nākotnē plānojam izveidot arī pilnvērtīgu salīdzināšanas platformu apdrošināšanas produktiem, jo šobrīd Latvijā, izņemot OCTA, citi apdrošināšanas pakalpojumi nav pieejami salīdzināšanai klientiem ērtā un vienotā platformā, bet tikai kā brokera pakalpojumi. Vienlaicīgi esošo klientu prasības pieaug, un mēs visi atrodamies nepārtrauktā izaugsmē, kā arī pārmaiņu procesos. Novērojam, kā mainās klientu paradumi interneta vidē, tas viennozīmīgi prasa adaptāciju, nepārtrauktas inovācijas un uzlabojumus digitālo tehnoloģiju risinājumos. Strādājam ilgtermiņā, tāpēc esam investējuši IT attīstībā, lai spētu piedāvāt saviem klientiem apdrošināšanas pakalpojumus, pārraudzīt iepriekš iegādātās apdrošināšanas pie dažādiem apdrošinātājiem, lai tās visas varētu ērti pārvaldīt vienuviet.”

Par uzņēmumu:

Altero finanšu salīdzināšanas platforma ir strauji augošs startup uzņēmums Latvijā, kas dibināts 2016.gadā, Lietuvā 2019.gadā un Igaunijā uzsākot darbību šī gada pavasarī. Altero platformā ir vairāk nekā 150 000 klientu, un partneru skaits Baltijas valstīs sastāda vairāk nekā 60 aizdevējus, un 6 apdrošināšanas kompānijas Latvijā.

Informāciju sagatavoja Oskars Skarnelis, Altero mārketinga un komunikāciju vadītājs Baltijas valstīs.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top