Tehnoloģijas

Amazon atvērs savu NFT tirdzniecības platformu

Amazon atvērs savu NFT tirdzniecību

Tehnoloģiju uzņēmums Amazon plāno šī gada pavasarī uzsākt programmu, kas veltīta digitālajiem aktīviem un neaizvietojamiem tokeniem.

ASV vadošais tiešsaistes uzņēmums aktivizēs pakalpojumu klientiem, kuri varēs saņemt digitālos kolekcionējamos priekšmetus, spēlējot blokķēdes spēles un saistītu tos ar citām Amazon lietotnēm. Pagaidām programma ir izstrādes stadijā, taču, kā ziņots, aprīlī Amazon nāks klajā ar pilnu paziņojumu par saviem plāniem.

Amazon ienākšana kriptovalūtu tirgū ir liels notikums nozarei daudzu iemeslu dēļ. Mēs pieņēmām, ka tas notiks, un tagad esam saņēmuši apstiprinājumu. Ja uzņēmums visu darīs pareizi, tam būs būtiska ietekme uz nozari un tās spēlētājiem, ” Blockworks avots.

Tehnoloģiju gigants esot gatavojies izziņot NFT projektu kopā ar kādu pazīstamu mākslinieku, taču plāni mainījās. Tiek ziņots, ka gaidāmais projekts izmantos citu platformu, nevis pazīstamos Amazon Web Services (AWS), ko izmanto citi uzņēmuma pakalpojumi. Amazon plāno nopietni konkurēt ar esošajām NFT platformām, Rarible vai OpenSea.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top