Visas ziņas

”Amazon” strādā pie blokķēdes reklāmu projekta

Amazon strādā pie blokķēdes reklāmu projekta
Amazon vēlās darbā nolīgt programmatūras izstrādes inženieri, lai izstrādātu blokķēdes reklāmu projektu.

Amazon blokķēdes reklāmas projekts

Amazon ir ievietojis biznesa sociālajā tīklā LinkedIn darba piedāvājumu, norādot, ka meklē programmatūras izstrādes inženieri Kolorado, kurš, domājams, strādās pie blokķēdes reklāmu projekta.

Tiešsaistes mazumtirdzniecības kompānijas mērķis ir attīstīt reklāmas biznesu, strādājot ar tiešsaistes mazumtirdzniecības datiem, nozares vadošajiem mākoņpakalpojumiem un strauji augošo mazo uzņēmumu kultūru. Ziņojumā ir norādīts:

“Mūsu reklāmas komanda meklē programmatūras inženieri, kas strādātu ar blokķēdes virsgrāmatu, norēķinu un saskaņošanas sistēmām, lai nodrošinātu starpvalstu finanšu datu pārredzamību.”

Svarīga loma

Inženiera pienākumos ietilps prasību analīze, vadošā projekta izstrāde, pamatkomponentu ieviešana, saskarsme ar inženieriem un programmu vadītājiem, kā arī būs jāatbild par sistēmu darbības atbalstu un uzturēšanu.

Bez tam inženierim būs arī “jāizveido sistēmu tehnisko un arhitektonisko ceļvedi”. Kompānijas pārstāvis atzīmēja, ka tā dod priekšroku kandidātiem ar pieredzi reklāmas, finanšu tehnoloģijas un blokķēdes tehnoloģijas jomās.

Kā maijā ziņoja Cointelegraph, Amazon ir piešķirts patents Merkle koku veidošanai kā darba pierādījuma algoritma risinājumam. Tomēr precīzi uzņēmuma plāni joprojām ir neskaidri.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top