Tehnoloģijas

“Amazon” strādā pie jauna viedā ledusskapja izstrādes, kas uzrauga tajā esošo produktu daudzumu

“Amazon” strādā pie jauna viedā ledusskapja izstrādes, kas uzrauga tajā esošo produktu daudzumu

Silverwings/Yayimages

Kompānija “Amazon” ir nolēmusi ienākt mūsu virtuvēs – ar viedo ledusskapi, kas līdzinās viekalos izmantotajai tehnoloģijai “Amazon Go”. Viedais ledusskapis uzraudzīs pārtikas produktu daudzumu, kas tajā atrodas, lai ledusskapja īpašniekam palīdzētu pasūtīt jaunus pārtikas produktus, ja tie jau ir beigušies.

Tiek apgalvots, ka “Amazon Go” sistēmas izstrādes komanda vada arī šo projektu, kas ilgs vismaz divus gadus. “Go’s Just Walk Out” tehnoloģija jau tiek izmantota pārtikas veikalos, ar kuras palīdzību var izsekot, ko pircēji ievieto savos pārtikas grozos un automātiski iekasē maksu par pirkumu.

Saskaņā ar pieejamo informāciju, viedais ledusskapis uzraudzīs tajā esošo pārtikas daudzumu un pētīs īpašnieka pirkšanas paradumus. Ja ledusskapī beigsies kaut kas, ko ģimene bieži iegādājās, tas paziņos par to un pat atvieglos jaunu preču pasūtīšanu no “Whole Foods” vai “Amazon Fresh”. Viedais ledusskapis varēs piedāvāt arī ēdienu gatavošanas receptes. Neoliedzami šāda sistēma attīstīs “Amazon” pārtikas produktu tirdzniecības biznesu.

Avots: Engadget

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top