Tehnoloģijas

Kompānija Amazon ir iegādājusies Metro-Goldwyn-Mayer

Amazon iegādājas Metro-Goldwyn-Mayer kinostudiju.

Foto: postmodernstudio/depositphotos.com

Kompānija “Amazon” paziņojisi par Holivudas kinostudijas “Metro-Goldwyn-Mayer” iegādi.

Pirkums “Amazon” izmaksāja 8,45 miljardus dolāru. Un tas ir “Amazon” otrais lielākais darījums kopš “Whole Foods” pirkuma 13,7 miljardu dolāru vērtībā 2017. gadā.

Atgādināsim, ka kinostudija MGM darbojas kopš 1924. gada. 2010. gadā tai nācās pasludināt sevi par bankrotējušu, bet tomēr pēc kāda laika studija paziņoja par izkļūšanu no bankrota. Potenciālā kinostudijas pircēja meklēšana notiek kopš pagājušā gada beigām.

Saskaņā ar darījuma noteikumiem, kompānija “Amazon” iegūst tiesības uz visu kinostudijas MGM saturu, kas ir vairāk nekā 4000 filmas un 17 000 TV sēriju  epizodes. Starp tām ir filmas par Džeimsu Bondu, filmas “Rokijs”, “Jēru klusēšana”, “Lietus cilvēks”, “Terminators”, “Rozā pantera”, TV sērijas “Fargo”, “Kalpones stāsts”, “Vikingi” ,” Zvaigžņu vārti “.

Ar šo lielo filmu “kolekciju” kompānija “Amazon” papildinās savu “Prime Video” bibliotēku, lai konkurētu ar citiem straumēšanas pakalpojumiem.

Kompānija ”Amazon” palīdzēs saglabāt kinostudijas MGM mantojumu un filmu katalogu, nodrošinot bibliotēkas lietotājiem plašāku piekļuvi filmām,” paziņoja kompānija.

Avots: Variety

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top