Mainings

Kompānija AMD laidīs klajā astoņas jaunas maininga ierīces

AMD maininga ierīce

Procesoru un video karšu ražotājs AMD vienojies par partnerību ar kompānijām Sapphire, ASROCK, ASUS, MSI, Biostar, TUL un Rajintek kopīgai jaunu kriptovalūtu maininga ierīču izlaidei – raksta 8btc.

Partneri kopumā piedāvās astoņas maininga iekārtas. Tostarp tirdzniecībā nonāks uz “stabilitāti orientēts” risinājums ar nosaukumu ASUS I, modelis SAPPHIRE INCA CS-14 Series ar 14 video kartēm AMD Radeon RX 470, ierīce Rajintek Customizable Plug and Play Solutions ar 10 video kartēm AMD Radeon un citas.

Jaunās ierīces paredzētas to maineru peļņas palielināšanai, kas izvēlas iegūt kriptovalūtu ar video kartēm. Iekārtu cenas pagaidām nav zināmas.

Atzīmēsim – neraugoties uz maininga video karšu pārdošanas kritumu – AMD joprojām liek cerības uz kripto industriju. Kompānijas pārstāvji oktobrī publicēja pārskatu, kurā teikts, ka maineru vidū populāro video karšu pārdošanas apjomi nemitīgi samazinās.

Tai pašā laikā vadošais video karšu un čipu ražotājs Nvidia paziņoja par savu lēmumu vairs neorientēties uz bitkoina un kriptovalūtu industriju – kā galveno iemeslu minot zemo ienesīgumu, ko tam dod šis virziens.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top