Visas ziņas

AMD modernizējusi draiveri videokartēm, palielinot maininga produktivitāti

AMD video driver

Amerikas videokaršu (GPU) ražotājs Advanced Micro Devices (AMD) modernizējis vienu no saviem draiveriem, lai palielinātu kriptovalūtas maininga produktivitāti.

Kompānijas oficiālajā tīmekļa vietnē publicētajā Radeon Software Adrenalin Edition 18.3.4 relīzes aprakstā izstrādātāji paskaidro, ka viens draivera modernizācijas aspekts vērsts uz efektivitātes problēmas risināšanu, izmantojot GPU mainingam.

“Noteiktu darba slodžu gadījumā, kas saistītas ar darbu blockchain, varēja atzīmēt sliktāku produktivitāti, nekā tika gaidīts, salīdzinot ar iepriekšējām Radeon Software relīzēm”, – teikts aprakstā.

Pagājušā gada augustā notika relīze Radeon Software Crimson ReLive Edition Beta relīze – draivera, kas uzlaboja GPU rādītājus kriptovalūtu mainingā, padarot videokarti ne tikai par piemērotāku blockchain aprēķiniem, bet arī par pavisam unikālu – saskaņā ar produkta aprakstu, draiveris “neparedzēja darbu ar grafikām vai spēlēm”.

Turklāt produkts tika laists klajā ar “As is” (“Kā ir”) nosacījumiem – saskaņā ar aprakstu izstrādātāji neparedzēja “turpmākus atjauninājumus, uzlabojumus vai kļūdu fiksāciju”. Iespējams, ka tādējādi AMD parādīja, ka neplāno pastāvīgi ieviest labojumus, kas saistīti ar kriptovalūtu maineru problēmām.

Jāņem vērā arī fakts, ka AMD izstrādātāji atzīst – videokaršu pieprasījuma samazināšanās no kriptovalūtu maineru puses var “būtiski negatīvi ietekmēt” kompānijas biznesu.

Volstrītas vadošās pētnieciskās kompānijas Susquehanna analītiķi ir pazeminājuši AMD akciju prognozes no 13 $ līdz 7,50 $, iespējams ņemot vērā baumas par to, ka lielākais maineru Bitmain ražotājs ir uzsācis maineru Ethereum ASIC ražošanu.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top