Mainings

AMD ienākumi no maininga videokartēm šajā ceturksnī samazinājušies

AMD ienākumi no maininga videokartēm šajā ceturksnī samazinājušies

Kompānija AMD publicējusi pārskatu par šī gada otrā ceturkšņa rezultātiem. Saskaņā ar to – salīdzinot ar iepriekšējo ceturksni – uz kriptovalūtu mainingu orientēti pārdošanas apjomi ir kritušies.

Struktūrvienības Computing and Graphics, kas nodarbojas ar videokaršu izlaidi, kopējie ieņēmumi kritušies par 3% – līdz 1.09 mljrd. $. Tomēr šis rezultāts vienalga ir par 64% augstāks par pērnā gada.

Kompānijas vadītāja Liza Su atzīmēja, ka maininga videokartes veidoja tikai 6% no kopējā pārdošanas apjoma, proti – 65,4 milj. $. Pagājušajā ceturksnī šis skaitlis bija par 4% augstāks. Saskaņā ar Su teikto – kritums saistīts ar kriptovalūtu ieguves iekārtu pieprasījuma samazināšanos.

“Ienākumu pieaugums bija saistīts ar veiksmīgu sērijas Radeon ierīču pārdošanu, kā arī ar turpinošos Ryzen produktu pieprasījumu. Ieņēmumu samazināšanās šajā ceturksnī galvenokārt saistīta ar relatīvi zemajiem ienākumiem no GPU produktiem blockchain risinājumu tirgum”.

Kompānija uzskata, ka maininga videokaršu pieprasījums turpinās kristies tālāk un cer, ka citu produktu pārdošana to kompensēs.

Kas notiks ar NVIDIA un AMD, ja nebūs maineru?

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top