Tehnoloģijas

AMD videokartes ir kļuvušas ievērojami jaudīgākas

AMD videokartes ir kļuvušas ievērojami jaudīgākas

AMD iepriekš apsolīja , ka tā jaunais draiveris Adrenalin Edition 22.5.1 palielinās veiktspēju līdz pat 24%. Šis draiveris jau ir pieejams, un mums ir testa rezultāti. Diemžēl avots nepārbaudīja spēles Crysis Remastered un Total War Saga: Troy, kur AMD solīja attiecīgi 24% un 17% izaugsmi. Bet pat bez tā situācija kopumā ir skaidra.

Kā redzams, vidēji uz 50 spēlēm pieaugums bija 2-3% atkarībā no izšķirtspējas. Bet tomēr pareizāk ir skatīties uz rezultātiem konkrētās spēlēs.

Un tiešām ir ko novērtēt. Ja mēs runājam par Full HD, tad Watch Dogs: Legion pieaugums bija 12%, un tas ir maksimālais rādītājs. Tajā pašā laikā 2K izšķirtspējā tajā pašā spēlē pieaugums jau bija 17%.

Tāpat manāms pieaugums bija vērojams Death Stranding, Apex Legends, The Witcher 3, Forza 5 un vairākos citos projektos. Ja salīdzinām rezultātus ar AMD solījumiem, tad tajā pašā Apex Legends uzņēmums solīja 5% pieaugumu, bet patiesībā mums ir no 6% līdz 9% atkarībā no izšķirtspējas, proti, rezultāts ir vēl labāks. Tātad, iespējams, tajā pašā Crysis Remastered izaugsme būs pat lielāka par solītajiem 24%.

Atsevišķi ir vērts izcelt Godfall, kur jaunais draiveris, gluži pretēji, noved pie veiktspējas samazināšanās par 2–7%.

Avots: Techspot

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top