Visas ziņas

ASV senatori pieprasa pastiprināt sankcijas pret kriptovalūtu Petro

 

sankcijas pret Venecuēlas valsts kriptovalūtu Petro

Amerikas senatoru grupa pieprasījusi pastiprināt sankcijas pret Venecuēlas valsts kriptovalūtu Petro. Kā precizē Bitcoin.com – Senāts var pagarināt šī gada martā pret digitālo aktīvu ieviesto sankciju darbības laiku.

Runa ir par dokumentu, kas aizliedz Amerikas kompānijām nodrošināt programmatūru Petro tirdzniecības platformu izstrādei. Turklāt Senāts aizliedza ASV pilsoņiem pirkt Venecuēlas kriptovalūtu.

Likumprojekta par sankciju pastiprināšanu autori bija senatori Bobs Menendess, Marko Rubio, Bils Nelsons, Džons Kornins, Diks Durbins, Deivids Perdju, Benks Kardens, Tiks Keins, Teds Krūzs, Patriks Lihi un Maikls Benets.

Dokumentā norādīts:

Visas operācijas, kas saistītas ar darījumiem ASV ar digitālo valūtu vai tokeniem, ko emitējusi Venecuēlas valdība 2018. gada 9. janvārī un pēc šī datuma, ir aizliegtas.

Likumprojektā par sankcijām attiecībā pret Petro ietilpst dokumentu komplekss par humanitārās palīdzības sniegšanu Venecuēlai ekonomiskās un politiskā krīzes pārvarēšanai. Atgādinām – Venecuēlas monētas publiskā tirdzniecība sāksies šī gada 5. novembrī.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top