Visas ziņas

Amsterdamas lidostā tagad ir bitkoinu bankomāts

Apmeklējot Nīderlandes galveno starptautisko lidostu, jūs varat iegādāties kriptovalūtu! 20. jūnijā Amsterdamas Shipholas lidosta paziņoja, ka tās ēkā ir uzstādīts bitkoinu bankomāts, lai pasažieri varētu konvertēt eiro uz bitkoiniem un ethereum.

Bankomāts uzstādīts uz sešu mēnešu izmēģinājuma periodu, lai novērtētu tāda pakalpojuma pieprasījumu no pasažieru puses. Pēc Shipholas pārstāvju teiktā – tā kļuvusi par pirmo lidostu Eiropā, kas ceļotājiem piedāvā tamlīdzīgu servisu.

Shipholas direktors patēriņa preču un pakalpojumu sfērā Tanja Diks atzīmē:

Mūsu komanda arvien meklē jaunus pasažieru optimālas apkalpošanas veidus. Bitkoinu bankomāts palīdzēs sniegt viņiem noderīgus pakalpojumus, ļaujot viegli apmainīt eiro pret globālajām kriptovalūtām – bitkoinu un Ethereum. Tas var noderēt gadījumā, ja dzimtenē nav iespējams tērēt eiro.

Ja nonāksiet šajā lidostā, bitkoinu automātu var atrast ielidošanas zālē Nr.2 (uz to var nokļūt no izlidošanas zālēm 1 un 2 un no tirdzniecības centra Schiphol Plaza) un tas izskatās šādi:

Amsterdamas lidostā tagad ir bitkoinu bankomāts

Bankomāts tika uzstādīts sadarbībā ar Holandes kompāniju ByeleX Data Solutions BV, kas korporatīvajiem klientiem sniedz pakalpojumus kriptovalūtu maksājumu integrācijā.

Jāatzīmē, ka Shiphola nav pasaulē pirmā lidosta, kas sniedz atbalstu digitālajām valūtām. Maijā samaksu kriptovalūtās sāka pieņemt tirdzniecības punkti Brisbenas lidostā Austrālijā.

Prāgas metro uzstādīti desmit jauni bitkoinu bankomāti

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top