Valūtas

Kura kriptovalūta piedāvā vislabāko anonimitātes protokolu?

noteikt vislabāko anonimitāti garantējošo kriptovalūtu

 

Kriptovalūtas nozarē norisinās interesanta “cīņa” starp kriptovalūtām anonimitātes un lietotāju datu privātuma aizsardzības risinājumu ziņā. Daudzi projekti cenšas piedāvāt atšķirīgus datu privātuma aizsardzības un anonimitātes nodrošinājuma risinājumus. Šobrīd ir grūti noteikt vislabāko anonimitāti garantējošo kriptovalūtu, jo katra projekta komanda piedāvā atšķirīgas iespējas.

Dash anonimitātes nodrošinājums PrivateSend

Dash projekta komanda vairāk ir domājusi par datu privātuma aizsardzību, nevis anonimitāti, kas pēc būtības nav slikta pieeja. Dash platformas lietotājiem ir iespēja izmantot PrivateSend risinājumu, kas nodrošina lietotāju datu privātuma aizsardzību, veicot transakcijas tīklā. Viena lietotāja datu ievade darījumā ir apvienota kopā ar divu citu tīkla lietotāju datu ievadēm, kas nozīmē, ka nav iespējams noteikt nosūtīto līdzekļu avotu.

PIVx’s ZeroCoin (zPIV)

PIVX ir balstīta uz BTC kodu bāzi, taču daži elementi tiek izmantoti no Dash platformas. Lai palielinātu PIVX anonimitāti, projekta izstrādātāji ir integrējuši Zerocoin protokolu un pievienojuši dažas papildu opcijas. Šis jaunais risinājums ir plašāk zināms kā zPIV un kalpo kā koinu miksēšanas opcija protokola līmenī.

zPIV izmanto nulles zināšanu pierādījumus, lai veicot transakciju, starp sūtītāju un saņēmēju nebūtu saikne.  Platformas lietotāji var arī noslēpt konta bilanci, lai tai nepiekļūtu kibernoziedzinieki. Vēl starp citām zPIV privilēģijām ir iespēja tieši tērēt līdzekļus standarta PIVX adresēs, saņemt informāciju par transakciju PIVX vai zPIV adresēs un samazināt kopējo transakciju apjomu.

 

Monero konfidencionālās transakcijas

Tiek uzskatīts, ka Monero vislabāk nodrošina anonimitāti. Lai arī tā nav lietotājam visdraudzīgākā pieeja, gadu gaitā ir panākts ievērojams progress Konfidenciālu darījumu ieviešanā. Šis pakalpojums slēpj naudas līdzekļu adreses, kā arī naudu, kas tiek pārskaitīta tīklā. Atšķirībā no citām kriptovalūtām, Monero nav “bagāto adrešu saraksts”.

Viens no lielākajiem Monero jauninājumiem ir RingCT ieviešana. Šis risināmums ļauj noslēpt pārskaitīto līdzekļu apjomu, līdz ar to blokķēdes analīze zaudē savu nozīmi. Lai arī tiek veikti dažāda veida pasākumi anonimitātes nodrošināšanai, ir saprotams, ka tas vienmēr būs nebeidzams attīstības un papildinājumu process.

NulleX nulles protokols

Pastāv dažādi veidi, kā nodrošināt anonimitāti un datu privātuma aizsardzību kriptovalūtas nozarē. NulleX izmanto nulles protokolu, lai panāktu šo mērķi. Dati tiek uzglabāti blokķēdē, taču tie ir noslēpti no pārējiem. Tīkla centrmezgli uzrauga koinu iegūšanu un izņemšanu no aprites, piedāvā ātru maksājumu risinājumus un nodrošina būtiskus līdzekļu pārvaldības un datu privātuma aizsardzības aspektus.

Projekta komanda arī strādā pie blokķēdes lokālo lietojumprogrammu izstrādes, kas ir plašāk zināmas kā nApps. Visi šie projekti var izmantot nulles protokolu, lai pārvaldītu atļaujas un nodrošinātu lietotāju anonimitāti un transakciju neizsekojamību. Tas nozīmē, ka platforma nodrošinās dažādas noderīgas pielietojuma iespējas, atkarībā no tā, kā platformas izstrādātāji izlems izmantot šo konkrēto protokolu.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top