Mainings

Bitmain maineris AntMiner B3. Atsauksmes

AntMiner B3 atsauksmesMaininga iekārtu ražotāju Bitmain kritizējuši par jaunāko maineri AntMiner B3: ierīču pirmie lietotāji apsūdzējuši kompāniju negodīgā mārketinga taktikā un sliktā kvalitātes kontrolē.

Saskaņā ar paziņojumu AntMiner oficiālajā WeChat kontā – jaunais produkts AntMiner B3, kas paredzēts kriptovalūtas Bytom (BTM) mainingam, nāca klajā 25. aprīlī – dienu pēc Bytom blockchain aktivizēšanas. Pirmā 25 000 maineru B3 partija par cenu 17 000 Ķīnas juaņas (ap 2600 $) gabalā tika izpārdota pāris sekundēs.

Neraugoties uz to, ka AntMiner B3 oficiālajos parametros norādīta skaitļošanas jauda 750 hash sekundē, no pirmajiem Ķīnas lietotājiem saņemtas sūdzības, kurās tiek apgalvots, ka Bitmain mārketologi šo rādītāju ir būtiski pārspīlējuši.

Kā ziņo vietējais ziņu izdevums – Ķīnas maineri ir veikuši sākotnējo testu un paziņojuši, ka AntMiner B3 izstrādā ne vairāk kā 500-600 hash sekundē, un tas būtiski samazina peļņu no solītajiem 47 BTN dienā līdz mazāk nekā 10.

Dažu pēdējo nedēļu laikā vietējā kopienā parādījies ievērojams skaits sūdzību, un maineri sākuši veidot grupas WeChat un dalīties par saviem iespaidiem par maineri Ķīnas jautājumu un atbilžu vietnē Zhihu.

Sociālajos tīklos izskan aizdomas, ka B3 ražošanai Bitmain izmanto atkal lietotas komponentes. Saskaņā ar ziņojumu Zhihu kāda “jaunā” AntMiner B3 ventilators bijis pārklāts ar putekļiem – ar ko arī var izskaidrot ierīces vājos skaitļošanas parametrus.

  1. maijā Weibo tika izveidots speciāls konts, kas iestājas par to, lai Bitmain kompensē B3 pircējiem nodarītos zaudējumus.

Kā ziņo aktīvisti Weibo – 28. maijā B3 pircēju grupa apmeklēja Bitmain biroju Pekinā, lai apspriestu problēmas risinājumu. Grupa acīmredzot bija neliela, bet, lai sarunas noritētu mierīgi – sanāksmē piedalījās vietējie policisti.

Vietējie avoti arī apgalvo, ka Bitmain ir paudusi gatavību labot problemātiskās ierīces ar mazo hash jaudu, bet atteikusies atmaksāt naudu. Turklāt kļuvis skaidrs, ka kompānija vēlas lietā iesaistīt juristus.

Saskaņā ar citiem paziņojumiem Bitmain atzīst problēmas ar dažām B3 ierīcēm, apgalvojot, ka tādu nav vairāk kā 1%. Kompānija turklāt noliedz lietotu komponentu izmantošanu.

Atbildot uz apsūdzībām tajā, ka pieteiktie maineru parametri neatbilst realitātei – Bitmain pārstāvji paskaidrojuši:

Maineri – tie būtībā ir investīciju produkti… Peļņa ir atkarīga no tirgus dinamikas, tāpēc kompānija vai atsevišķs cilvēks nevar neko garantēt.

Nav protams dūmi bez uguns, bet Kriptomedia B3 nav testējusi un tāpēc apgalvot neko simtprocentīgi nevarēsim, tikai apkopojam citu atsauksmes. Vienmēr paturiet prātā to,  kamēr lidz Latvijai no Ķīnas atceļo asiks, tā rentabilitāte var būtiski samazināties. Ķīnieši paši ir veiklie puiši un valstis, kuras ir Ķīnai kaimiņos netrūkst. Maininga fermas spēj ļoti īsos termiņos nomainīt savus mainerus pret jaunākiem modeļiem un lidz ar to “nosmelt visu krējumu”. Laiks ir nauda. Un kur nu vel, ja koina īpašnieki pamaina algoritmu…   Sapņojiet pareizi un jūsu vēlmes piepildīsies.

Ja ir tieši pretēji, pozitīva pieredze ar AntMiner B3, uzrakstiet par to komentāros.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top