Ethereum

Antminer E3 ierīces vairs nebūs derīgas Ethereum ieguvei

Pārskats: Antminer E3 ierīces vairs nebūs derīgas Ethereum ieguvei

 

Sākot ar 2020. gada aprīlī viena no jaudīgākajām maininga iekārtām – Antminer E3 būs nederīga Ethereum (ETH) ieguvei. Tas vēstīts maininga pūla 2Miners pārskatā.

Šo ierīci ražo Ķīnas gigants Bitmain. 2Miners preses dienests uzsver, ka komanda nesen vērsusies Bitmain ar lūgumu komentēt problēmas arī ar Ethereum Classic ieguvi.

Etehereun Clasic (ETC) tīkla maininga jaudas ar Antminer E3 ierīču piedalīšanos kritušās no 180 MH/s līdz 20 MH/s. Kompānija Bitmain ir apstiprinājusi – šīs iekārtas tagad ir nederīgas ETC ieguvei jau no 2020. gada janvāra sākuma.

Saskaņā ar maininga pūla aplēsēm – aprīlī sagaidāms, ka Ethereum ieguve nebūs arī iespējama ar Antminer E3. Atgādinām – šo ierīci kompānija Bitmain laida klajā 2018. gada aprīlī. Tās izstrādātāji šo maineri prezentēja kā vienu no pašiem produktīvākajiem pasaulē.

Atzīmēsim, ka Ethereum dibinātājs Vitaļiks Buterins nesen atklāja vairāk informācijas par pāreju uz blokķēdes atjaunināto versiju. Izstrādātāji plāno pārvietot tīklu uz Proof-of-Work (PoW), kas zināms kā Eth 1.x.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top